Znamy powód choroby Kaczyńskiego. Teraz popełnia ten sam błąd

Znamy powód choroby Kaczyńskiego. Teraz popełnia ten sam błąd

O tym, że Jarosław Kaczyński ma ostatnio zdrowotne problemy jest głośno w całej Polsce. My znamy powód jego choroby. Niestety, prezes PiS ponownie popełnia ten sam błąd, którym może sobie bardzo mocno zaszkodzić.

Jarosław Kaczyński ma problemy z kolanem. Lekarze podjęli decyzję, że konieczna jest operacja, a mimo to prezes PiS opuścił warszawski szpital przy ul. Szaserów. Wiemy, dlaczego Kaczyński jest chory. Do tego znowu popełnia ten sam błąd. Po poruszającego się o kulach Jarosława Kaczyńskiego przyjechali ochroniarze i prezes PiS odjechał spod szpitala limuzyną. Jak się okazuje, problemy z kolanem pojawiały się w jego życiu już wcześniej - jednak wtedy zignorował zalecenia lekarzy i teraz najwyraźniej robi to samo.

Jarosław Kaczyński zachowuje się nierozsądnie

Jak podaje Super Express, problemy z chodzeniem u Kaczyńskiego rozpoczęły się już ponad rok temu. Wtedy lekarze również zalecali wykonanie operacji, na którą prezes partii rządzącej się nie zdecydował. Niestety, nierozwiązany problem znowu dał się we znaki. Nasilający się ból znowu zaprowadził Kaczyńskiego do szpitala, ale jak widać ten powtarza swój błąd i znowu nie ma zamiaru iść na operację. Skoro kolano tak skutecznie wyłączyło go z życia politycznego, że przestał pojawiać się w istotnych miejscach, to co będzie, kiedy problem się nasili? - Z tym kolanem to było tak, że prezesowi się pogorszyło po sierpniowej wspinaczce na Koziarz. Na szczyt można było wjechać samochodem, ale prezes wspinał się razem z m.in. szefem MSWiA Joachimem Brudzińskim i europosłem PiS Czesławem Hocem. To był błąd – opowiadał w wywiadzie dla "SE" jeden z działaczy partii. Miejmy nadzieję, że Jarosław Kaczyński wykaże się ostatecznie jednak większym rozsądkiem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Robisz to dziecku na komunii? Możesz iść siedzieć na 5 lat
  2. Tragedia z młodości Jana Pawła II ujrzała światło dzienne. To odmieniło go na zawsze
  3. Żona boi się o życie Gawłowskiego. Obawia się, że go zabiją
Źródło: msn.com   Następny artykuł