Kaczyński brutalnie ośmieszony! Prezes PiS gotuje się z wściekłości

Kaczyński brutalnie ośmieszony! Prezes PiS gotuje się z wściekłości

Jarosław Kaczyński nie czuje się obecnie najlepiej. Po długim pobycie w szpitalu i pierwszej operacji jest osłabiony, a jego ciało nie jest w pełni sprawne. Najwyraźniej nie ma również kontroli nad własną partią, która w czasie jego nieobecności... brutalnie go ośmieszyła! Decyzja prezesa została zlekceważona.

Skandalicznie wysokie nagrody dla rządu Beaty Szydło i oburzenie wyborców skłoniły prezesa PiS do obcięcia wynagrodzeń posłów i senatorów. Dyskusja nad ustawą była naprawdę gorąca i choć o jej najważniejszych aspektach zadecydowano już 30 kwietnia bieżącego roku, posłowie i senatorowie w dalszym ciągu otrzymują poprzednie, wysokie wynagrodzenia. Zmniejszenie uposażenia przewidywane jest.. dopiero na jesień! Dlaczego?

Jarosław Kaczyński wyśmiany - decyzja zapadła, posłowie ją zlekceważyli

Ustawa miała dotknąć parlamentarzystów natychmiast, a ich pensja powinna bezzwłocznie się zmniejszyć. Jednak decyzja prezesa nie spodobała się w Sejmie nikomu. Nic dziwnego, bo kiedy w grę wchodzą pieniądze, nikt nie chce być poszkodowany.
Posłowie postanowili jak najdłużej odwlekać wprowadzenie ustawy zainicjowanej przez Kaczyńskiego. Oficjalnie chodzi o to, że Kancelarie Sejmu i Senatu potrzebują czasu na wprowadzenie zmniejszonych wynagrodzeń, czego wynikiem byłoby egzekwowanie ustawy... dopiero od września! W praktyce może być to gra na czas. Od kilku tygodni Jarosław Kaczyński jest w bardzo złym stanie fizycznym. Choć nikt oficjalnie o tym nie mówi, z pewnością w Sejmie słychać spekulacje na temat możliwych następców prezesa. Czyżby ustawa, w przypadku zmiany przywódcy partii rządzącej, mogła zostać wycofana? Wtedy nie tylko sam Kaczyński, ale i wyborcy zostaliby wystrychnięci na dudka. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kandydat na prezydenta Polski może TRAFIĆ ZA KRATKI. Usłyszał mocne oskarżenia
  2. Emeryci gorzko zapłaczą. Tysiące Polek ustawi się w kolejce do opieki społecznej
  3. Tę aferę PiS chciał zatuszować! Za chwilę dowie się o niej cały świat
  4. Już wiemy, dlaczego ten pies nie lubi tego człowieka!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News