Złapano mężczyznę, który NĘKAŁ Kaczyńskiego! Szokująca tożsamość

Złapano mężczyznę, który NĘKAŁ Kaczyńskiego! Szokująca tożsamość Źródło: fot. Wikimedia Commons/Karol Szadkowski; pixabay.com

Odkryto tożsamość mężczyzny, który nękał prezesa PiS. Jarosław Kaczyński na pewno jest bardzo zadowolony z takiego przebiegu sprawy. Człowiek odpowiedzialny za to, że poważnie przestraszył lidera partii rządzącej i wiele innych osób, został złapany przez policję.

Kiedy prezes Jarosław Kaczyński przebywał w szpitalu, cała Polska bała się o jego zdrowie. Niestety, lider Prawa i Sprawiedliwości nie przeżywał wtedy tylko stresu związanego z czekającą go operacją, poważnie przestraszył się również, kiedy w szpitalu ogłoszono alarm bombowy. W Wojskowym Instytucie Medycznym, w którym przebywał prezes Kaczyński, odbyła się w maju ewakuacja wszystkich oddziałów, po tym, jak placówka otrzymała dwa telefony ostrzegające, że w budynku jest bomba. Ostatecznie okazało się, że alarm był fałszywy.

Jarosław Kaczyński padł ofiarą oszustwa

Teraz policji udało się znaleźć mężczyznę, który był za tę akcję odpowiedzialny i który przyczynił się do stresu i strachu Jarosława Kaczyńskiego. Szokuje to, że 46-letni sprawca podczas zgłaszania służbom informacji o ładunkach wybuchowych w szpitalu, przebywał... we Francji! Mężczyzna już usłyszał zarzut dotyczący wywołania alarmu, podczas gdy wiedział, że nie ma żadnego zagrożenia. Prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o areszt dla 46-latka. Decyzją sądu podejrzany został aktualnie tymczasowo zatrzymany na dwa miesiące. Grozi mu od 6 miesięcy do 8 lat więzienia. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.Najlepsze newsy dnia:

    1. UWAŻAJCIE! CORAZ WIĘCEJ PSÓW W POLSCE JEST ZAGROŻONYCH
    2. Z hitowego serialu TVN wyrzucono znienawidzoną aktorkę. „Nareszcie!”
    3. Ola Ciupa. Cała prawda o najsławniejszej Słowiance Donatana
    Źródło: wprost.pl
Następny artykuł