Jarosław Kaczyński znowu w szpitalu. Będzie miał ciężką operację

Jarosław Kaczyński znowu w szpitalu. Będzie miał ciężką operację

Jarosław Kaczyński ponownie trafi do szpitala! Polityk przeszedł już jedną operację w maju, a kolejną miał przejść w wakacje. Do tego jednak nie doszło, zatem ponownie operowany będzie dopiero po nowym roku. Co dolega liderowi Prawa i Sprawiedliwości?

Jarosław Kaczyński, lider Prawa i Sprawiedliwości, od dawna ma problem z kolanem. W ostatnim czasie często można było go widzieć o kulach. Polityk raz już był hospitalizowany - w maju tego roku. Ponownie miał się poddać zabiegowi w okresie wakacyjnym, lecz nic nie wyszło z tych planów. W związku z tym termin operacji został przełożony na okres po nowym roku. Aktualnie przyjmuje różne antybiotyki, które mają na celu zwalczenie gronkowca. Prezes mógł się go nabawić w Beskidzie Sądeckim, w którym spędzał wakacje z szefem MSWiA, Joachimem Brudzińskim.

Jarosław Kaczyński ponownie operowany

Tuż po nowym roku Jarosław Kaczyński ma przejść operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego, która powinna zakończyć problemy zdrowotne prezesa. Jednak po tej operacji polityk będzie dochodził do siebie przez kilka miesięcy. Jak odciśnie się to na funkcjonowaniu Prawa i Sprawiedliwości? Jak wspomniano, Jarosław Kaczyński może być wyłączony z polityki na kilka miesięcy, a trzeba pamiętać że w najbliższym czasie rusza maraton wyborczy. 23 października 2018 roku odbędą się wybory samorządowe, natomiast w roku 2019 mamy wybory do Parlamentu Europejskiego oraz do Sejmu i Senatu. Czy kolano prezesa będzie miało wpływ na polską politykę? Istnieje taka szansa. Ciężko przewidzieć jak będzie funkcjonowała partia bez czujnego oka prezesa. Być może, w najbliższym czasie większe rolę w partii będą pełnić jego zastępcy. Jednak czy absencja Jarosława Kaczyńskiego nie odbije się na wyborach? Czy tak będzie dowiemy się już w przyszłym roku, kiedy to Polacy pójdą do urn.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Obrzydliwy wpis księdza. To jak nazwał niewierzących nie mieści się w głowie
  2. Andrzej Duda wywołał skandal! Oburzająca reakcja prezydenta
  3. Marta Kaczyńska spotkała się z byłym mężem! Wszystko jest na zdjęciach
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News