Wszystkie kobiety Jarosława Kaczyńskiego! Niektóre to prawdziwe PETARDY
Anna Maria Guziewska - 3 Grudnia 2018

Wszystkie kobiety Jarosława Kaczyńskiego! Niektóre to prawdziwe PETARDY

Jarosław Kaczyński w swoim otoczeniu ma niezwykle wspierające go kobiety. Od kultowej pani Basi, po posłanki Prawa i Sprawiedliwości. W życiu prywatnym nie zdecydował się na małżeństwo. O paniach, które wspierały go przed laty nikt już nie pamięta. Niektóre z nich są spełnione zawodowo, przebojowe i... bardzo atrakcyjne.

Jarosław Kaczyński siedem lat temu postanowił ocieplić wizerunek partii i podczas wyborów pozwolił siedmiu kobietom na dość niestandardową akcję promocyjną. Wtedy ulice miast zalały billboardy, na których widniały przepiękne młode kandydatki na posłanki. Skutek był marny, pojawiły się żarty o "aniołkach Kaczyńskiego", jednak sama kampania była ekscytująca. Dzisiaj kobiety zmieniły się nie do poznania.

Czy Jarosław Kaczyński współpracuje ze swoimi "Aniołkami"? Niesamowite doniesienia mediów

Dwie wersje plakatów stały się prawdziwą rewolucją na ulicach polskich miast. Dzisiaj mało kto pamięta, że piękne panie - 7 kobiet - wspierały Jarosława Kaczyńskiego w wyborach do parlamentu. Na jednym z plakatów stały wdzięcznie w rzędzie, na drugim - postawiono na dynamikę i jedną z pań "posadzono" na skuter, inna szła lubieżnie, o ile w ogóle tak się da, niosąc książki. Dzisiaj ich życie zmieniło się nie do poznania. Ilona Klejnowska nie dostała się do Sejmu, jednak zdecydowała się na karierę w biurze prasowym. Odniosła w tym duży sukces, o czym chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Anna Schmidt-Rodziewicz postawiła na kampanię samorządową i właśnie w lokalnej społeczności obecnie się udziela. Aleksandra Jankowska została prezesem Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Jej kadencja nie trwała jednak długo, a samo odejście z organizacji okazało się dość tajemniczym precedensem. Do dziś nie wiadomo, co się wydarzyło w ścianach instytucji. Anna Krupka została wiceministrem sportu. Chociaż walczyła o stołek włodarza województwa, nie udało jej się doprowadzić do spełnienia marzeń. Kobieta wspierała także działania Mateusza Morawieckiego. Kolejna z pań, Sylwia Ługowska - nazywana latami miss partii Kaczyńskiego - po kilku miesiącach spędzonych w Warszawie, wróciła do Łodzi. Joachim Brudziński przydzielił jej miejsce w Narodowym Instytucie Samorządu Terytorialnego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Lech_Walesa_ITB_2011Największe upadki w polskiej polityce [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Aniołki Kaczyńskiego po latach

Magdalena Żuraw zasłynęła wypowiedzią, w której zachęcała do podpalenia tęczy na Placu Zbawiciela w zamian za... dobrą whiskey. Chciała karać kobiety za cudzołóstwo i prosiła o zachowanie wstrzemięźliwości. Kobieta znalazła się w bliskim otoczeniu Andrzeja Dudy i przyjęła posadę jego asystentki w PE, później w Kancelarii. Zaliczyła wpadkę w mediach społecznościowych i zniknęła. Nie wiadomo jednak, czym się teraz zajmuje. Magdalena Wiciak nie angażowała się w kampanię tak, jak to robiły inne kandydatki. Później związała się z Polską Spółką Gazownictwa. Piękne, młode, oddane - tak mówili politycy PiS o swoich "Aniołkach". Zaangażowane kobiety związały swoją przyszłość z polityką i wciąż są blisko idei promowanych przez Jarosława Kaczyńskiego.Jarosław Kaczyński źródło: natemat.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Patryk Jaki chyba się załamie. Po przegranej w wyborach PiS go boleśnie oszukał
  2. Wszystko na pokaz?! O Agacie Dudzie pisze dziś cała Polska
  3. Cała prawda o powiązaniach Kaczyńskiego z Rydzykiem! Polityk PiS ujawnia
  4. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku? Będziesz w szoku
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Odpowiedź eksperta
Kaczynski_JaroslawDlaczego Jarosław Kaczyński się nie ożenił? 9 pilnie strzeżonych sekretów prezesa PiSCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News