Wróżka Salomea przewiduje przyszłość Kaczyńskiego. "Przez zły stan zdrowia, nie będzie miał spójnych wizji politycznych"

Wróżka Salomea przewiduje przyszłość Kaczyńskiego. "Przez zły stan zdrowia, nie będzie miał spójnych wizji politycznych" Źródło: Screen/Youtube/TVP Info

Jarosław Kaczyński triumfuje obecnie na każdym polu, jeżeli chodzi o polską sytuację polityczną, a jego pozycja wydaje się być niezagrożona. Wróżka Salomea ma natomiast kilka niepokojących wiadomości dla prezesa PiS. Chodzi o jego zdrowie.

Jarosław Kaczyński jest postacią, która w pewnym sensie zdominowała polską scenę polityczną w ostatnich latach. Wydawałoby się, że jako lider partii rządzącej nie ma się czego obawiać. Słynna wróżka Salomea ma jednak odmienne zdanie na ten temat. Przepowiedziała prezesowi PiS przyszłość, która być może nie będzie taka kolorowa. 

Jarosław Kaczyński i jego status  

Jarosław Kaczyński wypracował sobie taką silną pozycję w polskiej polityce, że jego status nie jest w żaden sposób zagrożony. Jednak zbytnia pewność siebie prezesa również może być zgubna.

 Beata Aleksandra Salomea Dzięcioł, słynna wróżka wypowiedziała się na temat przyszłości polityka. Pozorne samozadowolenie i spokój mogą okazać się przedwczesne, a Jarosława Kaczyńskiego być może czeka niebezpieczeństwo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przepowiednia Salomei 

Wróżka została zapytana przez redakcję Super Expressu o bardzo różne kwestie związane z sytuacją polityczną w naszym kraju. Salomea oznajmiła, że nie ma żadnych wątpliwości, że kolejne wybory również zakończą się triumfem PiS. Według tego, co widzi, opozycja nie ma żadnych szans w tym starciu. Jej słowa nie ucieszą z pewnością przeciwników partii rządzącej. 

Przepowiednia dotycząca wyników nadchodzących wyborów najprawdopodobniej ucieszy prezesa PiS. Gorzej jednak z przeczuciami wróżki odnośnie samej postaci Jarosława Kaczyńskiego. Salomea ostrzega polityka, że być może czeka go niebezpieczeństwo. Wszystko związane jest z jego zdrowiem

- Ze względu na stan zdrowia, prezes PiS nie będzie miał spójnych wizji politycznych - wyjaśnia swoją wizję wróżka na łamach se.pl i jednocześnie apeluje do prezesa, żeby zadbał o siebie. 

Salomea bardzo poważnie mówi o tym, że jeżeli Kaczyński tego nie zrobi to "może się wykończyć". Słysząc takie słowa z pewnością prezes może mieć powody do sporych zmartwień. Nie wiadomo, jaki jest jego stosunek do wróżb i przepowiedni, ale nikt nie lubi słyszeć o tym, że najprawdopodobniej niedługo nie będzie z nim najlepiej. To, co niepokoi wróżkę to fakt, że z tego co ona widzi, Jarosław Kaczyński ma wokół siebie złych doradców, którzy pozwalają mu notorycznie się przepracowywać. Zobaczymy czy słowa Salomei będą miały, jakiekolwiek pokrycie w rzeczywistości. 

 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Była największą SEKSBOMBĄ PRL-u! Jej wymiary to 110-58-84, polscy mężczyźni szaleli na jej punkcie, a kobiety nienawidziły
  2. Kobieta trafiła do szpitala z silnym bólem brzucha. Gdy lekarze zobaczyli co ma w środku, zamarli z przerażenia
  3. Pijesz kawę? Ta informacja zwali cię z nóg
  4. Tak chytrej panny młodej świat nie widział. Gdy poznacie kulisy ślubu, odbierze wam mowę
  5. Nieoficjalne: pijany Kamil D. wiózł tajemniczą kobietę. Na jaw wychodzą zdumiewające informacje
  6. Tak wygląda grób ojca Dawidka tydzień po pogrzebie. Posępny

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu