Tajne spotkanie na prawicy, Kaczyński upokorzył Ziobrę i Gowina. "Sala ryknęła śmiechem"

Tajne spotkanie na prawicy, Kaczyński upokorzył Ziobrę i Gowina. "Sala ryknęła śmiechem" Źródło: Wikipedia / Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński swoim żartem rozbawił całą salę. Podczas przemówienia, które wygłaszał na zjeździe polityków prawicy, zwrócił się bezpośrednio do Zbigniewa Ziobry i Jarosława Gowina. Sala ryknęła śmiechem.

Jarosław Kaczyński rozbawił polityków prawicy do łez. Podczas przemówienia, które wygłaszał na tajnej naradzie członków Prawa i Sprawiedliwości, zwrócił się bezpośrednio do Zbigniewa Ziobry i Jarosława Gowina. Sala ryknęła śmiechem, ale panowie nie byli w radosnym humorze.

Jarosław Kaczyński zakpił z Gowina i Ziobry

W czwartek wieczorem pod hotel Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim podjechały autokary pełne radosnych polityków partii Prawo i Sprawiedliwość. Zebrali się z okazji tajnej, powyborczej narady. Jeden z uczestników spotkania opisał w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" sytuacje, która rozbawiła do łez zgromadzonych polityków.

Jarosław Kaczyński, podczas swojego przemówienia ogłosił, że kandydatem PiS na prezydenta w nadchodzących wyborach ponownie będzie Andrzej Duda. Wymownie zamilkł na chwilę i odwrócił się w stronę Jarosława Gowina i Zbigniewa Ziobry. Zapytał ich z uśmiechem, czy mają inne zdanie na ten temat.

– Chyba że panowie macie inne zdanie, innych kandydatów, może któryś z was wystartuje? - zapytał.

Według świadka wydarzenia cała sala ryknęła śmiechem. Gowin uśmiechnął się pod nosem, a Ziobro zachował kamienną twarz. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jarosław Kaczyński rozdał karty w nowym rządzie

Spotkanie było wybitnie nie po myśli ministra sprawiedliwości. Usadzony został nie obok Jarosława Kaczyńskiego, a  w towarzystwie premiera Morawieckiego i Jarosława Gowina. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wiedzieli, że ich dziecko urodzi się poważnie chore. Gdy tylko je zobaczyli, odjęło im mowę
2. Poniedziałek w Polsce rozpoczął się strasznie. Tragiczna informacja z polskiej miejscowości, odłamki porozrzucało na ogromną odległość

Później Kaczyński przedstawił kandydatów na najważniejsze miejsca w państwie. Ogłosił również, że Mateusz Morawiecki zachowa posadę premiera. To również zabolało Zbigniewa Ziobro, który podobno od dawna liczy na wyższe stanowisko.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 600 złotych brutto emerytury. Za 11 lat setki tysięcy osób będzie SKAZANYCH na biedę
  2. Syn znanego aktora TVP zmarł na jego rękach. On i jego rodzina bardzo to przeżyli
  3. Usiadła przy grobie 4-letniego synka trzy lata po jego śmierci. Spostrzegła co zaczyna się dziać, aż zadygotała ze wzruszenia
  4. Kot nagle zaczął szczekać. Potem zrobił rzecz jakiej świat nie widział, jak odkrył, że jest nagrywany
  5. Kamera wszystko rejestrowała. Mama wyszła zostawiając córkę z tatą, szybko włożył różowe szorty i zaczęło się dziać

źródło: NaTemat

Następny artykuł