Wyjątkowo szczere i smutne wyznanie Kaczyńskiego. Zdradził dlaczego jest samotny, nikt by nie pomyślał

Wyjątkowo szczere i smutne wyznanie Kaczyńskiego. Zdradził dlaczego jest samotny, nikt by nie pomyślał

Jarosław Kaczyński przed laty zdecydował się na wyjątkowo szczere wyznanie w mediach. Smutne słowa odsłoniły prawdę o jego życiu osobistym. Jeden z najbardziej znanych polityków w kraju wyjawił, dlaczego jest samotny. Niewiele osób spodziewałoby się tak szczerych słów.

Jarosław Kaczyński jest jednym z najbardziej znanych polityków w kraju i chociaż o jego działalności na polskiej scenie politycznej Polacy wiedzą bardzo dużo, to niewiele wiadomo na temat jego życia prywatnego. Prezes PiS do dziś pozostaje kawalerem. Z doniesień medialnych wiemy również, że opiekuje się kotem, a jak było w przeszłości? Co wpłynęło na to, że dziś jest sam?

Jarosław Kaczyński: byłem w młodości zaangażowany emocjonalnie

Mało kto pamięta, ale Jarosław Kaczyński w 2010 roku udzielił wyjątkowo szczerego wywiadu dla magazynu "Gala". Niewielu polityków na łamach prasy zdecydowałoby się na wyjawienie wszystkich sekretów, co jednak nie powstrzymało prezesa PiS przed podjęciem rozmowy na temat swojego życia prywatnego. 

- Mówię to raz i nie chcę już do tego wracać: byłem w młodości zaangażowany emocjonalnie - zaznaczył dosadnie w rozmowie z magazynem "Gala" Jarosław Kaczyński. 

"Zaangażowanie emocjonalne" z kobietą nie zakończyło się dobrze dla prezesa PiS. - [...] skończyło się rozstaniem. Większość moich znajomych miała już wtedy rodziny, bo w tamtych czasach ludzie szybciej się decydowali na małżeństwo. Mogę tylko powiedzieć, że jestem z tą osobą w rzadkich, ale ciepłych kontaktach po dziś dzień - wyznał prezes Prawa i Sprawiedliwości. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Czy Jarosław Kaczyński rzeczywiście czuje się samotny? 

Choć mogłoby się wydawać, że prezes PiS w sferze miłosnej nie znalazł spełnienia, nie założył rodziny i pozostał sam, nie jest to prawda. Pomimo braku żony czy życiowej partnerki Jarosław Kaczyński na łamach "Gali" zdradził, że nigdy nie odczuwał samotności. W jego otoczeniu były i są osoby, na których wsparcie i towarzystwo może zawsze liczyć, dzięki czemu może rekompensować swoje osamotnienie w sferze uczuciowej.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Nie żyje znany polityk

2. Ogromna zmiana dla wszystkich posiadaczy samochodów. Sejm podjął ostateczną decyzję

3. Zapadła pilna decyzja. Powrót obostrzeń w jednym z regionów Polski

- Miałem rodzinę, przyjaciół. To mnie satysfakcjonowało emocjonalnie. Miałem w nich oparcie. Zostali przyjaciele, którzy są wspaniali, wspierający, niezwykle serdeczni. Jest pani Basia, przyjaciółka domu, jest pan Piotr, który kupuje karmę kotu Alikowi. Są moi polityczni przyjaciele. Nie czuję się sam - dodał. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niesłychane, kolejna radosna nowina u Małgorzaty Rozenek. Gratulacje
  2. Justyna Żyła szczęśliwa w ramionach tajemniczego mężczyzny. Zapomniała już o byłym mężu i publikuje wymowne zdjęcia (FOTO)
  3. Przez koronawirusa Małysz zniknął z mediów. Ujawniono powód, bardzo przykre
  4. Dopiero teraz ujawniono ostatnie życzenie Pawła Królikowskiego. Bliscy nie mogli powstrzymać łez
  5. Kobieta odwiedzała grób bliskich, gdy usłyszała przerażające dźwięki. Chwilę później ziemia zaczęła się ruszać pod jej stopami
  6. Najgorsza wiadomość tuż po weekendzie. Nie żyje 17 osób, nie mieli żadnych szans
  7. Biedronka tnie ceny, klienci już przecierają oczy ze zdziwienia. 2,39 zł za jeden z ulubionych produktów
  8. Magda na emeryturze prawie nie kupuje jedzenia, a czuje się o 10 lat młodsza. Wszystko za sprawą 1. rzeczy
  9. „Żona już dawno się zapuściła. Zdradzam ją i dobrze mi z tym, sama jest sobie winna”

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News