Była dla Kaczyńskiego wszystkim, skończyło się tragicznie. Odsłaniamy całą prawdę

Była dla Kaczyńskiego wszystkim, skończyło się tragicznie. Odsłaniamy całą prawdę Źródło: Flickr/Piotr Drabik

Jarosław Kaczyński to jeden z najbardziej znanych, a jednocześnie najbardziej tajemniczych polityków w Polsce. Zwłaszcza, jeśli mowa o życiu prywatnym. Sam polityk postanowił jednak opowiedzieć o swojej miłości sprzed lat. Niestety zakończyło się tragicznym finałem. Polityk wyznał, że było to dla niego bardzo bolesne doświadczenie.

Jarosław Kaczyński, polityk Prawa i Sprawiedliwości, nigdy nie dzielił się publicznie swoim życiem prywatnym. Zawsze było ono owiane wielką tajemnicą, podczas jednego z wywiadów postanowił on jednak raz na zawsze wyjaśnić tę kwestię. Wyznał, że to pierwszy i ostatni raz, kiedy chce poruszać ten temat. 

Jarosław Kaczyński opowiedział o swojej miłości sprzed lat, niestety skończyło się tragicznie

Jarosław Kaczyński jest chyba najbardziej znanym polskim kawalerem, niewiele osób wie jednak, że nie zawsze był on sam. Podczas jednego z wywiadów w magazynie "Gala" wyjawił przed laty publicznie, co się wówczas wydarzyło. Niestety historia miała tragiczny finał. 

Podczas wywiadu z "Galą" prezes PiS rozmawiał nie tylko o życiu prywatnym, ale również gotowaniu czy dzieciństwie, nie zabrakło kilku wzmianek politycznych. Polityk podzielił się swoimi uczuciami, wyznając jednocześnie, że mimo pozostawania w kawalerskim stanie nigdy nie czuł się samotny. Raz w życiu miał jednak złamane serce, o czym ten jedyny raz zdecydował się opowiedzieć. 

- Mówię to raz i nie chcę już do tego wracać: byłem w młodości zaangażowany emocjonalnie. To się skończyło rozstaniem. Większość moich znajomych miała już wtedy rodziny, bo w tamtych czasach ludzie szybciej się decydowali na małżeństwo. Mogę tylko powiedzieć, że jestem z tą osobą w rzadkich, ale ciepłych kontaktach po dziś dzień - zdradził w magazynie "Gala". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Mężczyzna wyznaje, że nie narzeka na samotność w życiu, a do satysfakcji emocjonalnej wystarczała mu rodzina oraz przyjaciele. Oni zawsze stanowili dla niego oparcie w trudnym czasie. Wspaniali przyjaciele, tacy jak przyjaciółka domu - pani Basia czy pan Piotr, który zajmował się kupowaniem karmy dla kota prezesa, pozostali z nim i wspierają go emocjonalnie. Ma również przyjaciół politycznych, którzy są dla niego równie ważni, dzięki czemu nie doświadcza uczucia samotności.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie. Żywioł uderzy w Polskę

2. Czarna wizja zaczyna się spełniać? Pojawił się najważniejszy apel prof. Guta do wszystkich

3. Wczesne objawy raka żołądka. Pod żadnym pozorem nie należy ich lekceważyć

Jarosław Kaczyński to osoba, która bardzo rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Zdarzyło mu się to jedynie raz podczas rozmowy z magazynem "Gala", kiedy to podkreślił, że więcej nie poruszy tego tematu. Być może wspomnienie młodzieńczej miłości jest dla niego na tyle  bolesne, że nie chce do tego wracać. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przed chwilą Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się jeszcze dzisiaj
  2. Tragiczna wiadomość z samego rana. 20-letni gwiazdor przegrał z rakiem, jego ukochana zdradziła przerażające szczegóły
  3. Była dla Kaczyńskiego wszystkim, skończyło się tragicznie. Odsłaniamy całą prawdę
  4. Dzisiaj zmarło 9 Polek i Polaków. Wiemy kim byli i skąd pochodzili
  5. Dorota Wellman ma nieuleczalną chorobę. Nic nie da się zrobić
  6. Widzowie TVP pogrążeni w żałobie, wielka rozpacz. Gwiazda przegrała ze śmiertelną chorobą
  7. Zakaz handlu. Czy 26 lipca zrobimy zakupy?
  8. Porażająca przeszłość Michela Morana. Zrobił coś niewybaczalnego, dostał surową karę, dziś się tłumaczy
  9. Bardzo ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Każą Polakom ograniczyć jedną rzecz

Źródło: Dziennik PL

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News