Jarosław Kaczyński ma się czego obawiać? Vega ujawni gejowskie stosunki polityków

Jarosław Kaczyński ma się czego obawiać? Vega ujawni gejowskie stosunki polityków Źródło: screen/YouTube/Telewizja Republika

Jarosław Kaczyński będzie jednym z bohaterów filmu Patryka Vegi. Reżyser otwarcie przyznał, jakie kwestie zostaną poruszone w jego produkcji, która już niebawem pojawi się na ekranach kin. Nie ma nawet najmniejszych wątpliwości co do tego, że świat polityki zostanie przedstawiony w bezpośredni i kontrowersyjny sposób, a Vega nie pominie żadnego tematu.

Jarosław Kaczyński, podobnie jak zdecydowana większość polityków, może czuć lekki niepokój w związku z nowym filmem kontrowersyjnego reżysera. Sam Patryk Vega zapowiedział, że chce ukazać świat polityki bez obłudy, którą wiele osób w nim dostrzega. Wyjawił także, że zamierza przedstawić gejowskie stosunki wśród osób zasiadających w rządzie. Prezes PiS zapewne spodziewa się, że po premierze wybuchnie ogromny skandal. 

Vega ujawni tajemnice świata politycznego 

Reżyser udzielił wywiadu, w którym opowiedział o swoim najnowszym filmie "Polityka". Zdradził, jakie wątki zostaną w nim poruszone i przyznał, że nie zamierza zatajać niczego, co według niego jest prawdą. Vega wyjawił, że ukaże w nim między innymi wątki seksualne, o których mówi się niewiele:

- Przede wszystkim zaznaczmy, że mój film nie skupia się na jednej partii, ale uderza w polityków w ogóle. W ludzi z różnych formacji, a nawet w polityków w sutannach... Dla mnie punktem wyjścia było to, by pokazać jak zachowują się politycy, gdy wyłączane są kamery... Niech każdy z polityków sam odpowie na pytanie, czego najbardziej się boi. W moim filmie są trzy wątki seksualne  - zapowiedział reżyser.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jarosław Kaczyński ma się czego obawiać?

Spekulacje na temat orientacji seksualnej prezesa PiS nie są nowym zagadnieniem. Wiele osób twierdzi, że jego wieloletnia samotność może mieć związek z homoseksualizmem. Są to jedynie domysły, które nie znalazły potwierdzenia w faktach. Czy film Vegi pokaże coś więcej?

Politycy już obawiają się, jakie reakcje w społeczeństwie wywoła nowy film Vegi. Jak się okazuje, Jarosław Kaczyński zna treść scenariusza. Zdaniem Vegi został on wykradziony na etapie produkcji. Niewykluczone, że wszystko odbije się głośnym echem i może wpłynąć na niekorzyść rządzących. Co więcej, warto wspomnieć, że premiera planowana jest tuż przed wyborami, co jest celowym zabiegiem reżysera. 

- Chciałem, żeby ludzie mieli poczucie że oglądają film o tym, co dzieje się tu i teraz... Ten film jest więc symulacją tego, co wydarzy się niedługo po premierze - tłumaczy reżyser.

Jarosław Kaczyński może się więc obawiać nie tylko tego, w jaki sposób zostanie przedstawiony w filmie, ale również wpływu "Polityki" na wynik jesiennych wyborów.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. 47-letnia Kora nago w Playboy'u. Legendarna gwiazda pokazała WSZYSTKO. Jej słowa zwalą was z nóg
  2. Cała prawda o dzieciach Beaty Szydło! Nigdy nie zgadniecie, czym się zajmują! Zdębiejecie z wrażenia!
  3. Dziennikarze ujawniają papiery Kingi Dudy. Dla wielu to będzie szok
  4. Michał Szpak do tej pory ukrywał to przed mediami. Już niedługo jego rodzina się powiększy, bobasek w drodze
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Żona Wiśniewskiego nie wytrzymała i w końcu ujawnia prawdziwą przyczynę rozwodu. Zdębiejecie
  7. 9-latek ma prastare imię po pradziadku. Dziś brzmi obscenicznie, jest wyszydzany na każdym kroku

Źródło: Fakt

Następny artykuł