Jackowski miał niepokojącą wizję o przyszłości Kaczyńskiego. Ujawnia, czy prezes PiS zostanie premierem

Jackowski miał niepokojącą wizję o przyszłości Kaczyńskiego. Ujawnia, czy prezes PiS zostanie premierem Źródło: YouTube/Super Express

Jarosław Kaczyński stał się bohaterem wizji Krzysztofa Jackowskiego. Jasnowidz zobaczył, jaka przyszłość czeka prezesa PiS. Ujawnione zostały informacje na temat tego, czy najważniejszy polityk w kraju zostanie premierem.

Jarosław Kaczyński po wyborach zaplanował, że w końcu poświęci czas, by zadbać o swoje zdrowie. Już w czasie trwania kampanii wyborczej wiedział, że będzie musiał przejść operację i na chwilę odsunąć się w cień. Jednak jak się okazuje, przyszłość prezesa PiS może być zupełnie inna niż ta, jaką dotychczas zakładano. Krzysztof Jackowski "zobaczył" w jednej z wizji, jaki los czeka polityka. I nie ma dla niego dobrych informacji. 

Jarosław Kaczyński w fotelu premiera? 

Polacy chcą wiedzieć, co się stanie z Jarosławem Kaczyńskim w nadchodzącym czasie. Jakie wizje na ten temat nawiedziły największego jasnowidza Polski? Przede wszystkim pojawiła się odpowiedź na pytanie, czy Jarosław Kaczyński ma szanse na objęcie fotela premiera. Trudno było się spodziewać takiego obrotu spraw. 

- Pan Kaczyński wie, że gdyby podjął taką decyzję, to zrobiłby krzywdę PiS-owi, ponieważ jest zbyt sztandarową osobą i ludzie mogliby to różnie odbierać. Nie zrobi tego, cokolwiek można o nim sądzić, ale jest to polityk wytrawny i on nie popełnia tak prostych błędów, a to byłby prosty błąd - twierdzi Krzysztof Jackowski. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W jego wizjach Jarosław Kaczyński nie zasiada w fotelu premiera. Nawet jeżeli wybrany kandydat miałby się nie sprawdzić na tym stanowisku, to polityk nie podejmie decyzji, by zająć to stanowisko. Jasnowidz podkreśla, że byłby to błąd, a prezes PiS nie popełnia błędów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kaja Godek chce ponad 3 lat WIĘZIENIA dla nauczycieli. Skandaliczne oskarżenia działaczki
2. Dostrzegł w parku mężczyznę z niepełnosprawnym psem. Kiedy zobaczył, co z nim robi, od razu sięgnął po telefon

Oprócz pozycji premiera Jackowski przewiduje także, kto może zostać prezydentem. W 2020 roku odbędą się wybory prezydenckie i prognozy jasnowidza są jasne. W tym temacie największym przegranym może się okazać Andrzej Duda. Ostatnie nagranie Jackowskiego, w którym prezentuje swoje przepowiednie, obejrzała ogromna liczba odbiorców. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nawet 200 tys. Polaków wyleci NA BRUK! Ty także możesz
  2. Nie żyje legendarny aktor. Kochały go miliony
  3. Przez rok w kilka osób regularnie gwałcili 15-latkę. Kiedy wyznała prawdę o swoim cierpieniu, wydarzyło się najgorsze
  4. Nieoczekiwane wiadomości o córce Anny Przybylskiej. Jej ojciec podjął kluczową decyzję
  5. Wielu Polaków było wstrząśniętych jej walką o życie. Niestety 5-letnia Hania nie żyje

źródło: se

Następny artykuł