Jarosław Kaczyński zdrowie
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Weronika Wasiak - 21 Sierpnia 2020

Brat cioteczny potwierdził. Sytuacja trwa już od dawna, chodzi o zdrowie Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński nie czuje się najlepiej? W opinii publicznej od dawna pojawiają się spekulacje, według których ze zdrowiem polityka ma być coraz gorzej. Sam zainteresowany milczy, co wywołuje jeszcze więcej dyskusji. W końcu głos zabrał jego brat cioteczny.

Choć Jarosław Kaczyński mógłby już cieszyć się spokojnym życiem na emeryturze, on nie wyobraża sobie rezygnacji z pracy, dlatego dopóki pozwala mu na to zdrowie, dopóty ma zamiar pełnić rolę prezesa partii Prawo i Sprawiedliwość. Polityk ma już 71 lat, więc nie powinno dziwić, że coraz częściej pojawiają się pytania o jego samopoczucie. Brat tragicznie zmarłego Lecha Kaczyńskiego milczy, a zainteresowanie wokół tego tematu rośnie. Teraz rozwiane zostały wszelkie wątpliwości.

Katarzyna Dowbor uratowała mu życieKatarzyna Dowbor niedawno uratowała mu życie. Cała prawda wyszła na jawCzytaj dalej

Brat cioteczny prezesa PiS ujawnił prawdę. Jak czuje się Jarosław Kaczyński?

Zajmowanie fotela prezesa partii wiążę się z nie lada wyzwaniami. Kaczyński musi więc być w doskonałej formie psychicznej i fizycznej. Czy tak jest? Obserwując liczne wystąpienia 71-latka, z łatwością możemy zauważyć, że ten raczej nie ma powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Jak jednak donosi Pomponik, Kaczyński od lat dba o swoją formę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

kobieta fotograf zdjęcieBrzydka kobieta poszła do fotografa. Jego reakcja zwaliła ją z nóg, nie mogła uwierzyć co zaproponowałCzytaj dalej

By jednak móc cieszyć się z witalności, polityk musiał opracować najlepszy sposób na walkę z problemami zdrowotnymi.. Na szczęście odkrył klucz do sukcesu, z którego korzysta od wielu lat. Przytaczana przez Pomponik rozmowa brata ciotecznego prezesa z "Super Expressem" ujawniła całą prawdę. Okazuje się, że obaj regularnie odwiedzają zielarkę i piją specjalne napary.

- Leczymy się z Jarkiem u pani zielarki. Te zestawy ziół nam pomagają - wyznał dla "SE" Jan Maria Tomaszewski - Ta pani zielarka przyrządza nam te mikstury i jest jakoś lepiej po nich - dodał.

Dzisiaj grzeje:

1. Właśnie wprowadzono nowe obostrzenia. Wszyscy Polacy będą musieli się dostosować

2. Ministerstwo Zdrowia przekazało fatalne wieści. Mamy nowy rekord zakażeń koronawirusem, liczby są bardzo niepokojące

3. Niestety, koronawirus w PKS. Sanepid pilnie poszukuje pasażerów

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że picie naparu doskonale pomaga Kaczyńskiemu utrzymać witalność, zachować dobrą kondycję i cieszyć się zdrowiem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząsający wypadek. Nic nie dało się zrobić, śmierć nadeszła niespodziewanie
  2. Najbliższy współpracownik Szumowskiego ujawnił całą prawdę o nim. Smutne
  3. Marta Kaczyńska uczciła urodziny mamy. Chwilę potem padły bardzo mocne słowa
  4. Szef WHO zdradził, kiedy skończy się pandemia. Ręce opadają
  5. Wiemy ile wynosi emerytura Jolanty Kwaśniewskiej. Czy kwota jest wystarczająca dla pierwszej damy?

Oliwia Bieniuk na nowych zdjęciachNajnowsze zdjęcia Oliwii Bieniuk zwalają z nóg. Jest już piękniejsza od matki?Czytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News