Tak Jarosław Kaczyński podbija kobiece serca. Przyłapali prezesa PiS na gorącym uczynku

Tak Jarosław Kaczyński podbija kobiece serca. Przyłapali prezesa PiS na gorącym uczynku Źródło: YouTube - Prawo i Sprawiedliwość

Jarosław Kaczyński nigdy się nie ożenił, jednak nie można odmówić mu wielkiego szacunku do kobiet. W internecie pojawiły się wiadomości o czarującym zachowaniu prezesa PiS. Niektórzy mówią, że podbija on kobiece serca.

Jarosław Kaczyński nie znalazł sobie nigdy małżonki, co dziwiło wiele osób. Pojawiały się osoby, które były przekonane, że jest on ukrytym homoseksualistą, inni twierdzili, że to bzdura, a polityk w istocie uwielbia kobiety. Mieliśmy do czynienia z wieloma informacjami na ten temat, jednak niewątpliwie nie można zaprzeczyć, że prezes partii rządzącej bardzo lubi obecność przedstawicielek płci przeciwnej.

W internecie pojawiły się doniesienia, które nie tylko wskazują na to, że Jarosław Kaczyński okazuje szacunek kobietom, ale również potwierdzają, że niektóre z nich bardzo cieszą się z docenienia przez tak znanego polityka. Opublikowano pewien filmik, na którym widać zachowanie byłego premiera. Zwróciło ono uwagę internautów.

Jarosław Kaczyński bardzo ceni sobie kobiety

Nie ma wątpliwości, że Jarosław Kaczyński docenia umiejętności kobiet i nie waha się stawiać na nie, gdy obsadza najważniejsze stanowiska w państwie. Z tego powodu to właśnie Beata Szydło była szefową rządu, a wiele innych pań piastowało stanowiska w ministerstwach. Nie da się ukryć, że prezes partii rządzącej nie ma żadnych oporów wobec obdarzania kobiet zaufaniem, choć w poprzednich latach nie zawsze tak to wyglądało.

W internecie pojawił się filmik, który wskazuje na to, że Kaczyński próbuje okazać szacunek także tym kobietom, które widuje na różnych wystąpieniach i przemowach przed obywatelami. Widzimy na nim, że były premier stara się wyraźnie okazać swój respekt wobec wszystkich pań, które zjawiły się na spotkaniu z nim. Co więcej, widzimy, że każda z nich cieszy się gestem polityka.

Jarosław Kaczyński cieszy się szacunkiem wielu kobiet

Andrzej Rozenek stwierdził niedawno, że PiS "poniewiera ludzi". Zamieszczone nagranie ma być odpowiedzią na te słowa. Widać na nim wyraźnie, że polityk Prawa i Sprawiedliwości cieszy się wielkim zainteresowaniem tłumu ludzi. Widzimy również, że Kaczyński zdecydował się ucałować dłoń każdej z pań, które przyszły na spotkanie z nim. W zamian mógł liczyć na szarmanckie uśmiechy i zaczerwienione policzki.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo bolesna wiadomość. Nie żyje aktor "Pierwszej miłości", "Świata według Kiepskich" i wielu innych hitowych seriali
2. Miliony Polaków będą kupować w Lidlu jeszcze taniej, wszystko dzięki prostemu rozwiązaniu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeżeli tweet zamieszczony przez jedną z internautek miał być odpowiedzią na słowa Rozenka, to trzeba przyznać, że udało się świetnie pokazać, że Kaczyński ma wielu swoich wielbicieli, także wśród przeciwnej płci. Można stwierdzić więc, że polityk podbija kobiece serca w niespotykany sposób. Nie udaje się to zbyt wielu parlamentarzystom.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koleżanka Agnieszki Woźniak-Starak przerywa milczenie. Jej słowa łamią serca
  2. Kim jest Julia Woźniak-Starak? Media podejrzewają, że to ona towarzyszyła bratu na jeziorze Kisajno
  3. Złamał obie nogi i wezwał pogotowie, ale ratownicy nie potrafili go znaleźć. Umierał przez kilka dni
  4. Jej brat bliźniak urodził się 3 miesiące później. Powód jest zdumiewający, nawet lekarze nie mogli w to uwierzyć
  5. Oliwia Bieniuk pozuje niczym prawdziwa modelka. Te zdjęcia robią furorę, piękna jak jej mama
      

Źródło: Super Express

Następny artykuł