Odgrzebano stare zdjęcie Kaczyńskiego sprzed blisko 50 lat. Czerwona kokarda, papieros w ręku

Odgrzebano stare zdjęcie Kaczyńskiego sprzed blisko 50 lat. Czerwona kokarda, papieros w ręku Źródło: youtube.com/Onet News

Jarosław Kaczyński został upokorzony przez internautę. Jeden z użytkowników Twittera znalazł zdjęcie, na którym szef PiS pali papierosa i ma czerwoną kokardę, która nie jest przypadkowa. Zdjęcie pochodzi ze święta pracy sprzed prawie 50 lat. Ta fotografia stała się hitem internetu, ale także dostarczyła morze politycznej szydery skierowanej w stronę polityka.

Jarosław Kaczyński od lat buduje swój wizerunek męża stanu. Polityk, który kreuje się na obrońcę konserwatywnych wartości i zaciekłego antykomunistę, przed laty najwyraźniej świętował święto pracy, a więc kluczowe obchody w trakcie epoki PRL. Internauta znalazł zdjęcie byłego premiera z papierosem i czerwoną kokardą, który szedł na defiladę. To zdjęcie dostarczyło internautom wiele śmiechu.

Jarosław Kaczyński obchodził pierwszego maja. Ciekawe znalezisko internauty

Szokującego odkrycia dokonał Marek Skwarski. Mężczyzna dotarł do zdjęcia prezentującego 20-letniego Jarosława Kaczyńskiego, który wraz ze znajomymi idzie na pochód pierwszomajowy. Przyszły premier jest uśmiechnięty, odziany w płaszcz przepasany czerwoną kokardą, a w rękach trzyma papierosa.

- Białystok, końcówka lat 70. Przyszły naczelnik Polski, z extra mocnym w palcach, wybiera się na pochód pierwszomajowy" – napisał na Facebooku odkrywca fotografii Kaczyńskiego.

Zdjęcie prezesa PiS lawinowo pojawiało się na coraz większej ilości profili na Facebooku, a na jego udostępnienie zdecydowali się także przeciwnicy Kaczyńskiego z opozycji. Swoich słów pod adresem fotografii nie szczędził chociażby Roman Giertych, który nazwał Kaczyńskiego żartobliwie "Kondradem Wallenrodem".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Giertych komentuje zdjęcie Kaczyńskiego. "Wallenrod"

Zdjęcie Kaczyńskiego w trakcie pochodu pierwszomajowego musiało wzbudzić wielką radość Romana Giertycha. Były wicepremier z list LPR stwierdził, że Kaczyński niczym Wallenrod infiltrował społeczność komunistów, by ich potem zwalczyć.

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało

2. Polka zamordowana. Jej mąż także, tragiczne informacje

- Maszerując z czerwoną kokardą na pochodzie z okazji 1 Maja, nasz najdroższy przywódca wykonywał misję Wallenroda, odstraszając innych swoim płaszczem. To był element jego ukrytej, ale skutecznej walki z komunizmem - napisał polityk na swoim Twitterze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Makabryczne testy w niemieckim laboratorium. Wysokość grzywny ZAŁAMUJE
  2. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
  3. Zjadła obiad w restauracji Magdy Gessler i odkryła wielkie oszustwo na rachunku. Wykazała je i nie straciła ogromnych pieniędzy
  4. Wielkie gratulacje! Poszła na grzyby, znalazła najcenniejszy "okaz", który zmieni jej życie na zawsze
  5. Gwiazdor disco polo ożenił się i zorganizował kipiące przepychem wesele. Gdy pokazał zdjęcie żony, fanom opadły szczęki

Źródło: Na Temat 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News