Jarosław Kaczyński wytykany palcami
Twitter/Rob_Lec
Aneta Wasilewska - 16 Października 2019

"To jest stary ch*j". Mężczyzna na nagraniu pokazuje na Kaczyńskiego i uczy dziecko przeklinać, jest interwencja RPD

Jarosław Kaczyński został potraktowany w bardzo niekulturalny sposób. Na bazie jego wizerunku młody mężczyzna uczy dziecko wulgaryzmów. Nie dość, że namawia niewinnego chłopca do mowy nienawiści, to jeszcze wplata w nią przekleństwa.

Jarosław Kaczyński znajdując się na polskiej scenie politycznej i będąc prezesem jednej z głównych partii w kraju na pewno liczy się z tym, że nie wszyscy będą mu przychylni. Wierną rzeszę ulubieńców bez wątpienia posiada, o czym świadczą rezultaty niedzielnych wyborów parlamentarnych. Tak samo jest z osobami, które nie darzą go wielką sympatią. Niezależnie od tego, po której stronie ktoś stoi, na takie traktowanie nikt nie powinien być narażony.

W sieci pojawiło się nagranie, na którym mężczyzna rozmawia z chłopcem. Przy okazji tej rozmowy padają przekleństwa i negatywne komentarze skierowane w stronę polityka. Na szczęście RPD reaguje natychmiastowo.

Mężczyzna padł na ziemię na lotniskuMężczyzna na lotnisku nagle padł na ziemię i zalał się łzami. Kiedy wszyscy poznali przyczynę, też zaczęli płakaćCzytaj dalej

Jarosław Kaczyński wytykany palcami

- „Kto tam jest? To jest stary ch***?”. „Tak, ch***” - tak brzmi pełen dialog pomiędzy mężczyzną, a dzieckiem.

Mężczyzna kieruje swój palec w stronę telewizora, który przedstawia Jarosława Kaczyńskiego. Na nagraniu opiekun dziecka wielokrotnie powtarza wulgaryzmy i dopytuje czy na pewno ten pan na ekranie to "stary ch***".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Imię dla dziewczynkiKobiety o tych imionach nie mają szczęścia w życiu, a mężczyźni wolą ich unikać. Lepiej nie nazywać tak swojej córkiCzytaj dalej

- Skierowałem to nagranie do prokuratury, celem ustalenia, kto jest jego autorem. Jeśli uda się ustalić tożsamość tego mężczyzny, wówczas bez wahania skieruję wniosek o wgląd w sytuację wychowawczą dziecka. Wówczas sprawą zajmie się Sąd Rodzinny - stwierdza Rzecznik Praw Dziecka.

Oczywiście nagranie zainteresowało nie tylko RPD, ale także i internautów. W przerażających słowach wypowiadają się na temat opiekuna dziecka, który ich zdaniem nigdy nie powinien przebywać w otoczeniu jakiegokolwiek malucha.

Dzisiaj grzeje:

1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata
2. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból

W tym momencie nie ma żadnej reakcji władz PiS ani samego Jarosława Kaczyńskiego na zamieszczone w Internecie nagranie. Najważniejsze jednak, że trwają poszukiwania opiekuna, który nie tylko uczy dziecka wulgaryzmów, ale także szerzy w nim bezpodstawną nienawiść.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 14. emerytura nie dla każdego. TYSIĄCE emerytów odciętych od pieniędzy
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. Obudził ją głośny krzyk, w łóżeczku znalazła swoją konającą córkę. Kilkanaście godzin później wyszło na jaw, co zrobił jej partner
  4. 3 znaki zodiaku, które najpiękniej się starzeją. Czas gra tylko na ich korzyść
  5. Juror "Tańca z gwiazdami" ledwo zakończył wieloletni związek, a już ma nową, dużo młodszą partnerkę. "Nie bała się jego choroby"

NowotwórSzybko tyjesz lub odczuwasz chroniczne zmęczenie? To mogą być objawy wyjątkowo rzadkiego i groźnego raka, natychmiast idź do lekarza!Czytaj dalej

źródło: tvp info

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News