Wiemy, ile Kaczyński czekał na operację na NFZ. Aż wierzyć się nie chce

Wiemy, ile Kaczyński czekał na operację na NFZ. Aż wierzyć się nie chce Źródło: Flickr/Piotr Drabik

Jarosław Kaczyński tuż po wyborach będzie musiał przejść operację. Jeden z bliskich współpracowników Kaczyńskiego zdradził, ile prezes musiał czekać na termin zabiegu. Aż trudno uwierzyć w jego słowa.

Jarosław Kaczyński niedawno opowiedział o swoich problemach zdrowotnych. Okazało się, że prezes Prawa i Sprawiedliwości będzie musiał już niedługo poddać się operacji wszczepiania endoprotezy. Teraz na jaw wyszło, jak długo Kaczyński musiał czekać na termin operacji z Narodowego Funduszu Zdrowia. 

Jarosław Kaczyński ma problemy z kolanami 

Niedawno prezes Kaczyński wyjawił opinii publicznej, że ma poważne problemy zdrowotne. Czekają go dwie operacje wszczepienia endoprotez stawu kolanowego, w obydwu nogach.

- Muszę, niestety, to przeprowadzić. Po najbliższych wyborach przejdę operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego w jednej nodze. Później mniej więcej rok przerwy i kolejna operacja, tym razem druga noga - powiedział Super Expressowi prezes Prawa i Sprawiedliwości. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kaczyński przyznał również, że z problemem kolan zmaga się już od ubiegłego roku, jednak wcześniej nie chciał decydować się na zabieg, ze względu na wybory do Parlamentu Europejskiego i jesienne wybory parlamentarne. Po 13 października prezes będzie mógł w końcu trochę odetchnąć i spokojnie zająć swoimi problemami zdrowotnymi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Woźniak-Starak chciała zajść w ciąże z Piotrem?! Jej słowa łamią serce
2. Mało znany objaw nowotworu. Pojawia się głównie w nocy

Szef Kancelarii Prezesa Rasy Ministrów, Michał Dworczyk, przyznał na antenie RMF FM, że prezes Kaczyński, musiał poczekać w kolejce na operację, jak każdy inny obywatel, starający się o zabieg na NFZ. Aż ciężko w to uwierzyć, że prezes PiS nie był na uprzywilejowanej pozycji. Prowadzący audycję Robert Mazurek powiedział, że pewnie mimo wszystko Jarosław Kaczyński miał krótszy okres oczekiwania na zabieg, niż przeciętny Kowalski. Dworczyk jednak szybko to zdementował: 

- Miał termin chyba 9 miesięcy oczekiwania na operację. Teksty takie, że prezes Kaczyński będzie miał od ręki coś tam, są nie w porządku - podsumował szef KPRM, Michał Dworczyk. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dają nawet 110 tys. złotych. Jest jeden haczyk
  2. Kochanka męża zmarła i zostawiła mu maleńkie dziecko. Mężczyzna chce je wychować razem z bezpłodną żoną
  3. Mężczyzna raz na pół roku wymienia żarówkę i dostaje za to 80 tys. zł. Jednak to nie jest takie proste, jak się wydaje
  4. Wyszło na jaw, jak naprawdę Marta Kaczyńska żyje na co dzień. Wielu może się mocno zdziwić
  5. Jego zwłoki znaleziono w lesie. Uwielbiany bohater "M jak Miłość" nie żyje

źródło: Fakt

Następny artykuł