Jarosław Kaczyński i nowy spot wyborczy
Twitter/Prawo i Sprawiedliwość
- 16 Września 2019

„Hattrick Kaczyńskiego”. PiS publikuje nowy spot wyborczy

Jarosław Kaczyński i jego partia w dalszym ciągu walczy o głosy wyborców. Już 13 października Polacy zadecydują, kto będzie rządził naszym krajem, dlatego partie prześcigają się we wzajemnych obietnicach wyborczych. PiS właśnie opublikował najnowszy spot.

Jarosław Kaczyński razem ze swoją partią Prawo i Sprawiedliwość przedstawił nowy spot wyborczy. Partia w swoim materiale prezentuje kluczowe propozycje programowe. „hattrick Kaczyńskiego” ma przyciągnąć nowych wyborców i to właśnie te obietnice wyborcze zostały zawarte w najnowszym spocie.

Jarosław Kaczyński obiecał trzy, kluczowe kwestie

Hattrick został stworzony specjalnie pod trzy grupy: zarabiających mało pracowników, rolników i emerytów. PiS zlecił badania, z których wynikło, że to właśnie o te grupy wyborców powinni walczyć w październikowych wyborach. Z tego też względu przedstawiono "hattrick Kaczyńskiego": pracownikom, którzy zarabiają mało, obiecano zwiększenie płacy minimalnej. W 2023 roku ma ona wynieść nie mniej niż 4000 zł brutto. Rolnicy mają za to otrzymać większe dopłaty do hektara, a emeryci 13. i 14. emeryturę.

nastolatka rodziła na wysypiskuGłośne krzyki ściągnęły ich uwagę. Na wysypisku śmieci znaleźli 12-latkę, która właśnie zaczęła rodzićCzytaj dalej

Nowy spot Prawa i Sprawiedliwości jest odpowiedzią na akcję Koalicji Obywatelskiej "Silni Razem". Według polityków PiS, Koalicja w swoim spocie rozsiewa hejt:

- Platforma robi akcję „Silni Razem” pod kontrowersyjnym, hejterskim hashtagiem. My odpowiadamy pozytywnym spotem o programie - powiedział jeden ze sztabowców Prawa i Sprawiedliwości w rozmowie z portalem 300polityka.pl.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta mała pozornie idealne życie, naprawdę była katowana przez partnera23-latka godzinami dostawała kolejne ciosy w twarz. Do sieci wyciekły zdjęcia, tylko dla osób o mocnych nerwachCzytaj dalej

Najnowszy spot Prawa i Sprawiedliwości został zaprezentowany na konferencji prasowej przez szefa Kancelarii Premiera Rady Ministrów Michała Dworczyka i Wicerzecznika PiS Radosława Fogiela. Szef KPRM odniósł się do akcji "Silni Razem" w ostrych słowach:

- Od pewnego czasu w internecie funkcjonuje hashtag „Silni Razem”. Dzisiaj okazało się, że to inicjatywa PO. To oburzające, bo treści, które są pod tym hashtagiem są wulgarne - powiedział Michał Dworczyk na konferencji prasowej.

Dzisiaj grzeje:

1. Agnieszka Woźniak-Starak chciała zajść w ciąże z Piotrem?! Jej słowa łamią serce
2. Mało znany objaw nowotworu. Pojawia się głównie w nocy

- To, co kryje się pod hashtagiem promowanym przez Platformę Obywatelską „Silni Razem” to systemowy, obrzydliwy, wulgarny hejt - dodał na konferencji prasowej Wicerzecznik PiS Radosław Fogiel.

Spot nosi nazwę "hattrick Kaczyńskiego". Hasło przewodnie najnowszego spotu PiS brzmi - dobry czas dla Polski gwarantuje tylko Prawo i Sprawiedliwość.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega: Popularny ser skażony. Zjedzenie grozi nawet ŚMIERCIĄ
  2. Agnieszka Woźniak-Starak chciała zajść w ciąże z Piotrem?! Jej słowa łamią serce
  3. Straż pożarna znalazła ciało noworodka w rowie. Przed śmiercią matka zafundowała mu ogromne cierpienie
  4. Filip Chajzer przesadził w Dzień Dobry TVN? Fani oburzeni, "Za taki żart można stracić pracę"
  5. PiS chce wprowadzić wielkie zmiany w emeryturach. Wiadomo, kto dostanie więcej pieniędzy

Dziewczynka urodziła się z niebywałym znakiem szczególnym.Dziewczynka urodziła się z niebywałym znakiem szczególnym. Skrywał rodzinną tajemnicęCzytaj dalej

źródło: wpolityce

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News