Jarosław Kaczyński powiedział, co sądzi o filmie Vegi. "Nie ma nic wspólnego z rzeczywistością"

Jarosław Kaczyński powiedział, co sądzi o filmie Vegi. "Nie ma nic wspólnego z rzeczywistością" Źródło: YouTube - Telewizja Republika

Jarosław Kaczyński postanowił wypowiedzieć się na temat działalności jednego z najbardziej znanych reżyserów w Polsce. Polityk ostro skomentował twórczość Patryka Vegi.

Jarosław Kaczyński z racji stanowiska prezesa partii rządzącej często wypowiada się w tematach istotnych dla społeczeństwa. Nikt nie mógł spodziewać się jednak, że postanowi zabrać głoś w temacie twórczości znanego polskiego reżysera, którego filmy zyskują ogromną popularność w bardzo krótkim czasie. Do tej pory polityk decydował się nie wypowiadać w tego typu kwestiach, jednak sam uznał, że teraz jest to konieczne.

Okazuje się, że były premier nie jest dobrze nastawiony do twórczości Patryka Vegi. Jarosław Kaczyński wypowiedział się o niej w bardzo ostrych słowach. Dotyczyły one najnowszego filmu reżysera, który już niebawem będzie miał swoją premierę. Polacy już teraz zapowiadają, że z pewnością udadzą się do kin. Ma on być wyjątkowy, bowiem dotyczyć będzie aktualnej sytuacji politycznej w naszym kraju.

Jarosław Kaczyński o nowym filmie Patryka Vegi

Znany polityk wziął udział w XIV Zjeździe Klubów Gazety Polskiej. Miał okazję wystąpić przed publicznością, w związku z czym zdecydował się na kilka zdań dotyczących obecnej sytuacji w naszym kraju. Nieoczekiwanie doczekaliśmy się również wypowiedzi dotyczącej filmu, który już niebawem będzie mieć swoją premierę w kinach.

- Jeszcze do tego mamy do czynienia z coraz wyraźniej pokazywanym - pewnie państwo słyszeli o zapowiedziach filmu Vegi - hejtem, czy przygotowaniem do takiego wielkiego hejtu, wielkiego ataku na zasadzie, że nie liczą się żadne fakty, albo są wykorzystywane w sposób instrumentalny do uogólnień, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością - mówi Kaczyński.

Jarosław Kaczyński komentuje najnowszą kinową produkcję

- Jeśli społeczeństwo uzyska to przeświadczenie, które dzisiaj wynika z badań, a większość bezwzględna ludzi uważa dzisiaj, że PiS powinno rządzić dłużej, przez następną kadencję, to wtedy nie ma żadnej wątpliwości, że zwyciężymy. Chodzi o to, żeby Polaków nie dało się oszukać - wyjaśnił. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na koniec krótko skomentował najbliższe plany działalności swojej partii. 

- My będziemy prowadzili ogromną kampanię, zmierzającą do tego, żeby to się nie udało, tak, jak i wielką kampanię pozytywną, pokazującą, jaka jest perspektywa, jak bardzo jeszcze można sytuację w Polsce pod różnymi względami poprawić, ile można zdziałać w najróżniejszych dziedzinach - zakończył swoją wypowiedź Jarosław Kaczyński.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa UJAWNIŁA całą prawdę o ks. Jankowskim. Jej słowa mrożą krew w żyłach. "On siał ZGORSZENIE"
  2. Agata Duda przeszła samą siebie! Na ten widok Melania Trump zdębiała!
  3. Przykre informacje. Czesław nie żyje
  4. Jedno z dzieci Przybylskiej i Bieniuka było wpadką. Wiadomo, które
  5. Poszła na przedłużanie paznokci do "ekspertki". Z jej dłońmi stało się coś potwornego
  6. To on mógł zamordować 10-latkę. W sieci krąży jego zdjęcie, już wcześniej było o nim bardzo głośno

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News