Jarosław Kaczyński skomentował wyników wyborów. Wielu będzie zaskoczonych

Jarosław Kaczyński skomentował wyników wyborów. Wielu będzie zaskoczonych Źródło: YouTube/Janusz Jaskółka

Jarosław Kaczyński w ostatnim wywiadzie dla Polskiej Agencji Prasowej wygadał się na temat wyników wyborów prezydenckich. Jego słowa wprawiły w zaskoczenie wiele osób. Nie da się ukryć, że wygrana Andrzeja Dudy jest bardzo korzystną sytuacją dla polityka.

Jarosław Kaczyński jest bardzo zadowolony z wyników wyborów prezydenckich i wygranej prezydenta Andrzeja Dudy. Polityk w ostatnim z wywiadów wyznał, że taka sytuacja jest ogromnym sukcesem partii. Dodał również kilka słów osobistego komentarza do ostatecznych wyników wyborów oraz przebiegu kampanii wyborczej.

Jarosław Kaczyński wygadał się w sprawie wyniku wyborów prezydenckich

- Wygraliśmy mimo walki na zasadzie jeden przeciwko wszystkim, przy niezwykle ostrej kampanii, często łamiącej wszelkie zasady. Dlatego to zwycięstwo bardzo mnie cieszy - przyznał polityk w wywiadzie z Polską Agencją Prasową. 

Wygrana Andrzeja Dudy jest sytuacją, która bardzo odpowiada Jarosławowi Kaczyńskiemu. Polityk wyznał, że liczy na owocną współpracę z prezydentem. Jego wygraną uznał również za ogromny sukces osobisty. 

- Zwycięstwo w tej sytuacji jest ogromnym osobistym sukcesem prezydenta Andrzeja Dudy, ale też ogromnym sukcesem partii. Odnieśliśmy zwycięstwo, które można określić jako zwycięstwo programowe. Prezydent Duda reprezentował bowiem pewien program - i ten już zrealizowany, ale także ten zapowiadany - powiedział polityk.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jarosław Kaczyński uznał również, że jego zdaniem jedyne, co miał do zaproponowania obóz przeciwny to zniszczenie partii Prawo i Sprawiedliwość. Wyznał, że Andrzej Duda bardzo intensywnie pracował na swój sukces i świetnie wykorzystał to, że czuje się dobrze wśród ludzi. 

- Druga tura wyborów prezydenckich to była walka jeden przeciwko wszystkim, przy niezwykle ostrej kampanii, często łamiącej wszelkie zasady, dlatego zwycięstwo Andrzeja Dudy bardzo mnie cieszy. Liczę na dalszą dobrą współpracę z prezydentem - podkreślił polityk. Po chwili dodał również słowa, które zaskoczyły wiele osób. Jarosław Kaczyński uznał, że partia musiała walczyć z potężnym frontem medialnym, nadużyciami oraz łamaniem prawa.

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzina Jerzego Stuhra wystosowała pilny apel do wszystkich Polaków. Ciężko powstrzymać łzy

2.Tragiczny finał wesela. Nie żyje panna młoda, zginęła na skutek fatalnej pomyłki

Dodał również, że w wielu miejscach dochodziło do niszczenia banerów prezydenta Andrzeja Dudy, na co rzekomo miały nie reagować odpowiednie służby. Finalnie jednak polityk jest bardzo zadowolony z wyniku wyborów prezydenckich z powodu wygranej kandydata swojego ugrupowania. Walka była bardzo wyrównana, a końcowy wynik ukazał niewielką przewagę prezydenta Andrzeja Dudy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Druzgocące wyznanie Adama Małysza. Nikt nie zdawał sobie sprawy z jego dolegliwości, padły szczere słowa
  2. Wywołują niewiarygodne skutki uboczne. Niestety, kupujemy je i jemy każdego dnia
  3. Najnowsza moda weselna doprowadza teściów do szału. Nie wierzą, co robią panowie młodzi
  4. Były detektyw Krzysztof R. usłyszał zarzuty. Wiemy, o co jest oskarżony
  5. Klienci supermarketu spojrzeli na banany i zamarli, ale nie przez pająka ani węża. W kiściach czaiło się inne zwierzę
  6. Karol Strasburger nie miał pojęcia, co dużo młodsza żona robi za jego plecami. Nagle wszyscy się dowiedzieli

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News