Jarosław Kaczyński ręka
Twitter/Polsat News
- 13 Listopada 2019

Posłanka Koalicji podeszła do Kaczyńskiego. Prezes chwycił jej rękę, pocałował i podpisał dokument

Jarosław Kaczyński pokazał, że mimo podziałów partyjnych wie, co to znaczy szarmanckość i jest świadomy, kiedy prezentowane mu dokumenty są naprawdę wielkiej wagi. Gdy podeszła do niego posłanka opozycji, nikt nie spodziewał się przyjaznej wymiany zdań. Posłanka odeszła od miejsca prezesa PiS-u z jego podpisem.

Jarosław Kaczyński podczas inauguracji IX kadencji Sejmu RP zdobył się na piękny gest. Posiedzeniu przewodniczył marszałek senior Antoni Macierewicz, swoje przemówienia wygłosili prezydent Andrzej Duda i premier Mateusz Morawiecki. Sala była zdominowana przez atmosferę wygranej Prawa i Sprawiedliwości i być może dlatego prezes zwycięskiej partii zdobył się na gest w stosunku do znanej posłanki Koalicji Obywatelskiej - Katarzyny Piekarskiej.

Pies zamknięty w klatceZostawiła psa w klatce i wyjechała za granicę. Gdy znaleźli zwierzę, było w tragicznym stanieCzytaj dalej

Jarosław Kaczyński pocałował w rękę posłankę opozycji

Do sieci trafiło nagranie, na którym dokładnie widać, jak w przerwie między obradami do miejsca zajmowanego przez prezesa PiS podchodzi posłanka KO, Katarzyna Piekarska. Wcześniej związana z SLD i znana ze swoich lewicowych poglądów, Piekarska nie ma raczej predyspozycji ku temu, aby być w świetnej komitywie z przewodniczącym partii rządzącej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sernik japoński z trzech składnikówJapoński sernik to absolutny hit. Robi się go tylko z 3 składników, a wasze podniebienia czeka prawdziwa ekstazaCzytaj dalej

Mimo tego, na nagraniu dokładnie widać, że między politykami doszło do koleżeńskiej wymiany zdań. Na twarzach obojga widać uśmiechy, a Katarzyna Piekarska została przez prezesa Kaczyńskiego dwukrotnie pocałowana w rękę.

Jak się okazało, istnieją sprawy, które dzieją się ponad podziałami. Posłanka przyniosła bowiem prezesowi Kaczyńskiemu bardzo ważny dokument do podpisania. Początkowo wzbudził on wielkie spekulacje, gdyż większość dziennikarzy zastanawiała się, jakie sprawy legislacyjne mogą łączyć konserwatywnego Jarosława Kaczyńskiego i zdecydowanie lewicową w swoich poglądach Katarzynę Piekarską.

Piekarska powiedziała mediom o dokumencie

Sama zainteresowana w rozmowie z Polsat News wytłumaczyła, że Jarosław Kaczyński zapisał się do Parlamentarnego Zespołu Przyjaciół Zwierząt. Na nagraniu widać, że gdy odchodziła od ławy sejmowej prezesa Prawa i Sprawiedliwości, dość wyraźnie powiedziała w stronę kamery "wow". Najwyraźniej nawet posłanka Piekarska była pod wrażeniem pozytywnego nastawienia Jarosława Kaczyńskiego.

Dzisiaj grzeje:

1. Tata znalazł w telefonie synka zdjęcie, które mrozi krew w żyłach. Wydał go policji bez wahania

2. Na oczach związanej mamy zgwałcił dwójkę jej małych dzieci. Ale najgorsze stało się dopiero potem

Podpis prezesa partii rządzącej na tej liście nie powinien nikogo dziwić - Jarosław Kaczyński znany jest ze swoich prozwierzęcych poglądów oraz ze swojej wielkiej miłości do czworonożnych przyjaciół, zwłaszcza kotów. Jego uczestnictwo w zespole oznacza, że będzie miał okazję - przynajmniej od czasu do czasu - dokonywać "pokojowej" wymiany poglądów z przedstawicielami innych partii. Pozostać poczekać i zobaczyć, jak wpłynie to na ich późniejsze relacje w Sejmie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kierowcy mają czas tylko do 1 grudnia. Potem posypią się mandaty na 17 tys. zł
  2. Pierwszy dzień kadencji Sejmu dobiega końca a już zrobiono zdjęcie, o którym będziemy mówić przez 4 lata
  3. Media obiegły tragiczne wiadomości. Ponad 50 dzieci poszkodowanych, szaleniec wdarł się do przedszkola
  4. "Wypożyczali" sobie wzajemnie dzieci, po czym brutalnie je gwałcili. Najmłodsze nie miało nawet roku
  5. Córka Eleni zginęła w koszmarnych okolicznościach. Piosenkarka w końcu przyznała, co wydarzyło się po jej śmierci

Psy stare i porzuconePrzygarnia stare i porzucone psy. Robi z nimi rzeczy, na widok których łzy same lecą z oczu, zdjęcia nikogo nie pozostawią obojętnymCzytaj dalej

źródło: radio zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News