Jarosław Kaczyński ma konto na Twitterze. W końcu dodał post, internauci przecierają oczy ze zdumienia

Jarosław Kaczyński ma konto na Twitterze. W końcu dodał post, internauci przecierają oczy ze zdumienia Źródło: Flickr

Jarosław Kaczyński ma konto na Twitterze? Wiele osób nie mogło w to uwierzyć, przecierając jednocześnie oczy ze zdumienia. Potwierdzamy jednak, tak, to prawda. W dodatku polityk ostatnio zaczął się tam udzielać. Jesteście ciekawi, jakie treści publikuje?

Jarosław Kaczyński ma konto na Twitterze - o coś takiego nie podejrzewał go chyba nikt. Choć wiadomość wydaje się niewiarygodna, polityk faktycznie posiada konto w serwisie, w dodatku od dawna. Przez ostatnich kilka lat w ogóle się tam nie udzielał, wskutek czego konto zostało zapomniane. Dziś jednak w końcu pojawił się tam wpis. I to nie byle jaki!

Jarosław Kaczyński ma konto na Twitterze. Niewiarygodne, jakie treści publikuje

Jarosław Kaczyński większości osób znany jest jako polityk starej daty i nie podejrzewano go udzielanie się w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, ma on konto w serwisie Twitter. Polityk długo milczał, jednak dziś w końcu pojawił się post. Internauci są w szoku, przecierają oczy ze zdumienia.

W tweecie przypiętym na górze profilu możemy znaleźć informację o tym, że profil jest współprowadzony. Przez kogo? Niestety ta informacja została już owiana tajemnicą. Konto Jarosława Kaczyńskiego obserwuje wielu polityków z jego frakcji, jak Przemysław Czarnek lub Bernadeta Krynicka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Profil pojawił się w internecie w 2017 roku, od dawna nie pojawiały się jednak nowe wpisy, aż do dziś. W poniedziałek, tuż po wyborach prezydenckich, coś się zmieniło, a profil uaktywnił się. Polityk pogratulował Andrzejowi Dudzie wygranej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne doniesienia o Stuhrze. Pilnie trafił do szpitala

2. Wystarczyła chwila nieuwagi. Roczny chłopczyk wypadł z okna na 4 piętrze bloku.

- Gratuluję Andrzejowi Dudzie wyniku, a Wam dziękuję za głosowanie - napisał Jarosław Kaczyński. Pod postem pojawiły się już odpowiedzi wymieniające grzeczności z politykiem. Czyżby dzisiejszy dzień miał być przełomem i od teraz polityk częściej będzie się udzielał w internecie? Czas pokaże.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Światowe media podają tragiczne wiadomości. Zmarł wybitny człowiek, przez lata pomagał Polakom
  2. Mamy nagranie, trwa 3 minuty i widać na nim wszystko. Zaczął kroić kapustę, po chwili miał gotową najlepszą surówkę świata
  3. Tata myślał, że jego dzidziuś spokojnie śpi. Podszedł bliżej i zamarł, natychmiast chwycił telefon
  4. Wyszło na jaw, co się dzieje w domu Iwony Pavlović. Jej mąż nie ma lekko
  5. Niebywałe, co łączy Kingę Dudę z Kasią Tusk. Tylko jedna osoba zauważyła demaskujący szczegół
  6. Andrzej Duda na pierwszym spotkaniu po wyborach. Padły słowa, które wszystkim zapadną w pamięć

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News