Zmieszany Kaczyński zaliczył kompromitującą wpadkę. Zaczął się mylić i plątać w tym co mówi

Zmieszany Kaczyński zaliczył kompromitującą wpadkę. Zaczął się mylić i plątać w tym co mówi Źródło: .

Jarosław Kaczyński zaliczył wpadkę na ważnej konferencji. Takiej żenady internauci dawno nie widzieli - od razu zauważyli, co zrobił prezes Prawa i Sprawiedliwości i zaczęli mu to dobitnie wytykać.

Jarosław Kaczyński miał dziś bardzo ważne wystąpienie przed najbliższymi wyborami. Jednak niekoniecznie poszło ono po jego myśli. Pomyłka była na tyle ogromna, że odbiła się głośnym echem w internecie. Prezes nie wiedział, co mówi.

Jarosław Kaczyński w pewnym momencie zaczął się mylić

Prezes Prawa i Sprawiedliwości zorganizował dziś konferencję, na której przedstawił wszystkich polityków swojej partii, którzy dostali pozycję "jedynki" w konkretnych okręgach wyborczych. Nie wiadomo, czy była to ekscytacja, czy też Jarosław Kaczyński chciał jak najszybciej skończyć wystąpienie i wyjść, ale w pewnym momencie zaczął plątać się w swoich słowach. Problemu przysporzyła mu jedna rzecz.

Gdy prezes prawicy odczytywał poszczególne nazwiska, to na ekranie za nim również się one wyświetlały, dodatkowo ze zdjęciem każdego polityka i grafiką okręgów wyborczych. W pewnym momencie gdy doszedł do Mariusza Błaszczaka, zgromadzeni usłyszeli o kompletniej innej osobie. Kaczyński powiedział o Mirosławie Błaszczaku - tak pomylić imię jednego z najbliższych współpracowników?

Internauci szybko wychwycili błąd

- Mirosław Błaszczak, Jarosław Kaczyński. Mariusz & Jarosław nierozłączni - śmiała się jedna z Twitterowiczek.

- Afera. Kaczyński pomylił imię Błaszczaka - mianem afery określił pomylenie imienia byłego szefa MON-u kolejny internauta.

- Developer ogłosił "jedynki" Okręg 2 Warszawa- Mirosław Błaszczak a okreg nr 36 jakis "ojciec" Znacie? - na kolejne przejęzyczenie prezesa tak zareagował kolejny obserwator wystąpienia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fakt - dobiegając do końca listy "jedynek" swojej partii w nadchodzących wyborach parlamentarnych, prezes powiedział: "Ojciec... yy... okręg numer 36, Kalisz, Jan Dziedziczak".

Dalsza część przemówienia i spotkanie z mediami przebiegło już bez ekscesów i większych wpadek, takich już internauci nie wychwycili. "Jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy" - rzeczywiście, Kaczyński tak szybko recytował kolejne nazwiska i okręgi, że mógł się przejęzyczyć: a internauci mają z niego niezły ubaw. Powiedzenie sprawdziło się aż za dobrze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Roksana Węgiel pokazała BARDZO odważne zdjęcie i fani zdębieli. Nikt nie spodziewał się tego po 14-letniej piosenkarce. Jej rodzice nie będą zadowoleni!
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. Ujawniono przeszłość mamy 5-letniego Dawida. Nie miała w życiu lekko
  4. Dieta jarzynowa podbija Polskę. Po kilku dniach efekt ścina z nóg
  5. Napisała list do córki. Ma go otworzyć w najgorszej chwili życia, treść aż pozbawia tchu
  6. Księżna Kate będzie pilnować Meghan Markle? Szwagierka ma sprawić, aby żona Harry'ego nie popełniła już żadnej gafy

Źródło: Na Temat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News