Kaczyński nagle wszedł na sejmową mównicę. Ogłosił "koniec opozycji totalnej"

Kaczyński nagle wszedł na sejmową mównicę. Ogłosił "koniec opozycji totalnej" Źródło: YouTube/Janusz Jaskółka

Jarosław Kaczyński zapowiedział "koniec opozycji totalnej". Czołowy polski polityk i prezes PiS niespodziewanie zabrał głos podczas dzisiejszych obrad sejmowych.

Jarosław Kaczyński chociaż nie miał tego w planach, to wszedł na sejmową mównicę i podzielił się z zebranymi w Sejmie posłami swoim zdaniem. Polityk wypowiedział wiele istotnych słów, skierowanych w stronę opozycji. 

Jarosław Kaczyński ogłasza "koniec opozycji totalnej"

- Z wielką radością wysłuchałem oświadczeń partii, także i koła, chociaż mieliśmy do czynienia z pewną różnicą i podsumowałbym to tak: koniec opozycji totalnej - powiedział z mównicy sejmowej Jarosław Kaczyński.

Kaczyński odniósł się w ten sposób do wydarzeń, które miały miejsce dzisiaj w Sejmie. Prezes PiS nie wyraził swojego zadowolenia, nie podobało mu się jak zachowywali się przedstawiciele opozycji przed wyborem nowego marszałka sejmu. 

Jarosław Kaczyński niespodziewanie zabrał głos

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Stojąc na mównicy Jarosław Kaczyński skomentował wybór Elżbiety Witek, która dzisiaj została wybrana na marszałka Sejmu. Witek zajęła ten urząd bezwzględną większością głosów. Kontrkandydatów na stanowisko marszałka Sejmu nie było.

– Większość ma prawo powołać rząd, oczywiście marszałka, ale ma prawo także rządzić, tzn. realizować swoją agendę, oczywiście w dyskusji, w kulturalnej, merytorycznej dyskusji i przyjmując merytoryczne argumenty innych – pouczał posłów Jarosław Kaczyński.

Jarosław Kaczyński wyraził też nadzieję, że wydarzania, które miały miejsce dzisiaj w sejmie, wejdą na stałe i staną się kolejną "dobrą zmianą".

– Miejmy nadzieję, że to przyjdzie do historii i bardzo dziękuję za to, że tak rozpoczyna się ta kadencja Sejmu. Mam nadzieję, że to nie tylko początek, to po prostu trwała zmiana w naszym życiu publicznym. Bardzo ważna i dobra - zakończył przemowę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. Tygodniami więził i nieustannie gwałcił 15-latkę. Gdy już traciła wszelką nadzieję, stała się nieprawdopodobna rzecz

W sieci można już obejrzeć całe przemówienie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, który w dzień po obchodach 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zwraca się do posłów, by kontynuowali "dobrą zmianę".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kierowcy mają czas tylko do 1 grudnia. Potem posypią się mandaty na 17 tys. zł
  2. Przerażające nagranie wyciekło do sieci. Torturowana kobieta wykradła oprawcom telefon i rozpaczliwie błaga o pomoc
  3. Najlepszy bigos na święta. Przepis Kuronia zdradza sekrety idealnego dania i wydobywa smak, którego nie da się zapomnieć
  4. Na oczach synów bez opamiętania dźgał nożem matkę. Rzucili się na niego, chociaż nie mieli szans, tragiczny finał

źródło: natemat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News