Nikt się nie spodziewał. Nagranie z Jarosławem Kaczyńskim właśnie wyciekło do sieci, osłupiające

Nikt się nie spodziewał. Nagranie z Jarosławem Kaczyńskim właśnie wyciekło do sieci, osłupiające Źródło: Tik Tok, konto: forummlodychpis

Jarosław Kaczyński tylu wrażeń opinii publicznej nie dostarczył chyba jeszcze nigdy. Nieoczekiwanie w mediach pojawiło się krótkie nagranie z prezesem Prawa i Sprawiedliwości w roli głównej. Wszystkim aż opadły szczęki.

Jarosław Kaczyński nie ma w zwyczaju mówić o życiu prywatnym czy podążać za najświeższymi trendami. Warto wspomnieć, że kilka miesięcy temu sam prezydent Andrzej Duda dał ponieść się emocjom i na forum publicznym zaprezentował swoje umiejętności raperskie, co momentalnie odbiło się głośnym echem w sieci. Tym razem emocji zdaje się być jeszcze więcej, a wszystko za sprawą krótkiego filmu z prezesem PiS. Niewiarygodne, jaką miał ku temu motywację. 

Jarosław Kaczyński gwiazdą osłupiającego nagrania. Internauci przecierają oczy ze zdumienia 

Wśród młodych osób z całego świata króluje od pewnego czasu aplikacja TikTok, gdzie miliony użytkowników zamieszczają krótkie filmiki, czy to komediowe, czy taneczne. Nie brakuje również nagrań "z przesłaniem" i na takie właśnie zdecydował się sam prezes Kaczyński, który od niedawna również posiada konto na TikToku "Forum Młodych PiS". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie trzeba było długo czekać, a na profilu już pojawiło się pierwsze nagranie, z prezesem partii oraz Rzecznikiem Prasowym Okręgu 19-20 Warszawy Michałem Szpądrowskim w rolach głównych. Film powstał na potrzeby akcji "StopFurChallenge" , która jest wynikiem tzw. piątki dla zwierząt - czyli projektu zakazującego m.in. hodowli zwierząt na futra. 

- To jest naprawdę potrzebne. Tutaj dzieje się bardzo wiele złego i musimy temu złu zapobiec. Każdy dobry człowiek powinien poprzeć tę ustawę. Ja ją popieram z całego serca - mówił w materiale Jarosław Kaczyński. 

Prezes partii Prawi i Sprawiedliwość do wzięcia udziału w challengu nominował premiera Mateusza Morawieckiego i przewodniczącego zarządu PiS Krzysztofa Sobolewskiego. Jarosław Kaczyński podkreślił również, że ta akcja "jest potrzebna zwierzętom, ale jest przede wszystkim potrzebna ludziom - szczególnie dobrym". Szpądrowski z kolei udostępnił nagranie na swoim Twitterze, również zachęcając do wzięcia udziału w wyzwaniu i deklarując, że razem z prezesem PiS rozpoczęli już pierwsze działania. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tomasz Komenda spojrzał w kamerę i powiedział słowa do ojca zgwałconej i zabitej dziewczyny. Wszyscy je zapamiętają

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. Tysiące osób w żałobie, nie żyje zasłużony Polak. Przedwczesna śmierć przekreśliła wiele planów

- Dzieje się. Wraz z Jarosławem Kaczyńskim rozpoczynamy #StopFurChallenge. Jeśli popieracie #PiątkaDlaZwierząt to nominujcie znajomych, pokażmy wsparcie dla naszej inicjatywy. PJK nominował ⁦.⁦@MorawieckiM⁩ oraz .⁦@AC_Sobol⁩. Działamy! - pisał Michał Szpądrowski. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uważaj na oszustów udających lekarzy. NFZ przestrzega ludzi w całej Polsce, dochodzi do kradzieży
  2. Chińska rakieta spadła nieopodal szkoły. Po wybuchu wyzwoliła kłęby toksycznego dymu [wideo]
  3. Rodzinny sekret Beaty Szydło wyszedł na jaw. Sąsiedzi wszystko wygadali, ciężko uwierzyć
  4. Już dziś wieczorem Polsat pokaże megahit, miliony Polaków zasiądą przed telewizorami. TVP i TVN zostaną zdeklasowane
  5. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wybitny polski aktor
  6. W piosence dla dzieci ukryty jest przepis na ciasto ze śliwkami. Jest podobno najlepsze na świecie

Źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News