Nagrano Kaczyńskiego z ukrycia. Widać na filmie, jak traktuje się "szeregowego posła"

Nagrano Kaczyńskiego z ukrycia. Widać na filmie, jak traktuje się "szeregowego posła" Źródło: .

Jarosław Kaczyński i specjalne traktowanie - to chyba nie dziwi już nikogo. W sieci pojawił się filmik, który jest kolejnym dowodem na to, jakie przywileje ma poseł.

Jarosław Kaczyński, jak można od dawna zauważyć, traktowany jest w wyjątkowy sposób. Media co jakiś czas donoszą nam o nowych sygnałach świadczących o tym, że prezes PiS nie jest zwykłym posłem. To człowiek, który może więcej i nikt się temu głośno nie sprzeciwia. W Internecie pojawił się film, który jest kolejnym świadectwem na to, jak traktowany jest "szeregowy poseł". 

Jarosław Kaczyński wchodzi do sejmu

Co jest zarejestrowane na tym 11-sekundowym nagraniu? Film prezentuje nam wejście Kaczyńskiego do sejmu. Nie jest to jednak przykład typowego wejścia posła. Pierwsza rzecz, która zwraca naszą uwagę, to jego towarzystwo. W budynku pojawia się bowiem razem z dwoma ochroniarzami. Niby nic dziwnego, chociaż zwraca uwagę fakt, że obaj mężczyźni uzbrojeni są w pistolety.

Kolejne, na co trzeba zwrócić uwagę, to droga posła. Nie wchodzi on wejściem dla zwykłych polityków. Sejm ma specjalne wejście dla marszałka sejmu, a idący na wieczorne głosowanie Kaczyński korzysta sobie z tego wejścia, jakby należało tylko do niego.

O całym zajściu i specjalnym traktowaniu powiadomił na swoim Twitterze Cezary Tomczyk. To on jest autorem tego nagrania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Tak do Sejmu wchodzi paradyktator J. Kaczyński. Wejściem dla Marszałka Sejmu. Jego ochroniarze za to z widoczną bronią wchodzą do Sejmu bez kontroli pirotechnicznej. Bez bramek. Bez żadnego trybu. Nielegalnie. Składam zapytanie do Marszałek @elzbietawitek jak mogła do tego dopuścić - skomentował nagranie Tomczyk.

fot. Twitter/Cezary Tomczyk

Dzisiaj grzeje: Dzisiaj grzeje: 1. Warszawa: matka wyskoczyła z okna, gdy dowiedziała się o śmierci córki. "Tylko plama krwi na betonie"
2. Mąż wymaga, by codziennie stroiła się jak na bal. Nigdy nie zapomni, jak upokorzył ją przy znajomych

Paradyktator - tak jeszcze chyba nie był nazywany Jarosław Kaczyński. Nielegalne wejście, ochroniarze z bronią, co będzie następne? Czy ktoś odważy się położyć temu kres, czy dalej będziemy z założonymi rękami patrzyli na to, co się dzieje? 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Krystyna Pawłowicz w nocy nie była w stanie wsiąść do taksówki. Posłance pomogła policja
  4. 43-letnia, najpiękniejsza gwiazda Polsatu Karolina Szostak pochwaliła się nadzwyczajnym efektem diety owocowo-warzywnej. Brawo
  5. 102-letnia babcia nie mogła się pojawić na ślubie wnuczki. Panna młoda od razu postanowiła działać, jej pomysł wycisnął łzy z oczu rodziny

źródło: natemat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News