Jarosław Kaczyński nie wiedział, że jest podsłuchiwany. Mocne oświadczenie o homoseksualizmie

Jarosław Kaczyński nie wiedział, że jest podsłuchiwany. Mocne oświadczenie o homoseksualizmie Źródło: Wikimedia Commons/ Adrian Grycuk

Jarosław Kaczyński jak każdy polityk, nierzadko swoje rzeczywiste racje zdradza dopiero w rozmowach poza obiektywami kamery. Prezes PiS tym razem się zapomniał i wyraził swoją opinię o marszach równości.

Jarosław Kaczyński przebywał ostatnio na pikniku rodzinnym w Zbuczynie, niedaleko Siedlec. W trakcie wydarzenia prezes PiS przemawiał do zebranych i przekonywał ich do głosowania na jego partię. Chwilę później udał się w tłum, aby porozmawiać ze swoimi wyborcami. Wtedy zaliczył małą wtopę, mówiąc o swojej opinii na temat środowiska LGBT.

Jarosław Kaczyński wyraził swoją opinię o środowisku LGBT. Nie wiedział, że te słowa trafią do oficjalnego obiegu

Kobieta z tłumu wyborców zapytała prezesa PiS o tym, co planuje zrobić z marszami równości. Stwierdziła, że "jako Polacy się na to nie zgadzamy". Na to Jarosław Kaczyński odparł, że niestety, ale to nie zależy od niego i gdyby to on decydował, to sprawa by została szybko rozwiązana. Nawiązał do działalności swojego tragicznie zmarłego brata.

- Mój brat świętej pamięci, warszawiak, gdy był prezydentem Warszawy, to zakazał. Natomiast, no tu jest sprawa przepisów Unii Europejskiej - powiedział Jarosław Kaczyński.

Ponadto prezes PiS powiedział, że nawet jeśli sam zakaże manifestacji mniejszości seksualnych, to Unia Europejska te zakazy uchyli. Stwierdził, że sądy UE są pod wpływem "ideologii LGBT".

Jarosław Kaczyński swoją wrogość do LGBT argumentuje obroną polskich wartości i kościoła

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że Jarosław Kaczyński ma również swoje powody, dla których nie po drodze mu z mniejszościami seksualnymi. Prezes PiS jest osobą religijną i jako lider partii konserwatywnej jest niezadowolony z ostatnich działań środowisk LGBT.

- To trzeba inaczej, spokojnie ograniczyć to. W ten sposób, żeby to nie niszczyło polskiej kultury, nie niszczyło polskiego Kościoła. I o to będziemy walczyć - zapowiedział Jarosław Kaczyński.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Kiedy zobaczyła w łóżku obok niej psa, zaczęła wszystko nagrywać
2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

Problemem jest jednak nie Unia Europejska, ale 54 artykuł polskiej konstytucji, który gwarantuje wolność poglądów. Ponadto zarówno prawo, jak i obowiązująca konstytucja gwarantują obywatelom wolność zgromadzeń, wyrażających poglądy polityczne i społeczne. Prawo zakazuje jedynie promocji ustrojów totalitarnych (takich jak nazizm czy komunizm).

  1. Pięć najlepszych znaków zodiaku. Każdy chciałby nimi być!
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Trudno uwierzyć, co można znaleźć w pochwach Polek. Ginekolog ujawnia odbierające mowę szczegóły
  4. Siostra panny młodej nagle przerwała ślub. Miała ważny powód, wszystkich aż sparaliżowało
  5. Student oddał zgubiony portfel właścicielowi. Kilka tygodni później otrzymał list, który rozrywa serce
  6. RCB wysyła Polakom SMS-y z pilnym alarmem. Zostańcie w domach, w 7 województwach będzie wyjątkowo niebezpiecznie

Źródło: Natemat

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu