Jarosław Kaczyński
youtube.com/fakty RMF FM
Mateusz Wysokiński - 12 Lipca 2019

Ministerstwo poinformowało o tablicy upamiętniającej ś.p. Jarosława Kaczyńskiego. Co się dzieje?!

Jarosław Kaczyński został uwieczniony na tablicy pamiątkowej? Wnioskując z twitterowego wpisu zamieszczonego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych, można wywnioskować, że szef resortu - Jacek Czaputowicz, który odbywa właśnie wizytę dyplomatyczną w Mołdawii, złożył kwiaty pod miejscem upamiętnienia pamięci szefa Prawa i Sprawiedliwości. Przedstawiciele MSZ zdecydowali się na komentarz w sprawie, takiej pomyłki nie było od dawna.

Jarosław Kaczyński mógł być zadziwiony czytając wpis zamieszczony przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Były premier, a obecny szef partii rządzącej został wspomniany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych w twitterowym wpisie, sugerującym, że to pod miejscem jego pamięci zostały złożone kwiaty, które miała tam umieścić rządowa delegacja przebywająca na wizycie dyplomatycznej w Mołdawii. Sprawa odbiła się wielkim echem, a resort dyplomatyczny nie jest w stanie wyjaśnić, czemu doszło do tak karygodnej pomyłki.

Jarosław Kaczyński bohaterem w Mołdawii? Szokujący wpis MSZ

Wizyta dyplomatyczna w Mołdawii została zaczęta przez ministra Jacka Czaputowicza złożeniem kwiatów pod tablicą, która upamiętniała zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Nie wiedząc jednak czemu, wsocial mediach resortu pojawił się wpis, który sugerował, że to nie zmarły w Smoleńsku polityk został upamiętniony, a jego brat bliźniak.

Dziewczynka miała zostać odnaleziona"Spójrzcie, gdzie wskazuje anioł". Po otwarciu grobów w Watykanie odnaleziono kolejną tajemnicęCzytaj dalej

-Min. Czaputowicz rozpoczął wizytę w Republice Mołdawii. Minister złożył wieniec pod tablicą upamiętniającą śp. Prezydenta Jarosława Kaczyńskiego - poinformował w czwartek późnym popołudniem resort spraw zagranicznych na oficjalnym profilu na Twitterze.

Ten wpis spotkał się z wielkim zainteresowaniem internautów, którzy nie mogli uwierzyć w tak duże faux-pas ze strony rządzących, dla których postaci braci Kaczyńskich są kluczowymi i bardzo ważnymi. Sam resort postanowił zabrać głos w sprawie, widząc, jak wielu użytkowników Twittera skrytykowało ten rażący błąd.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Grażyna Torbicka i dzieciDlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Kilka smutnych i wstrząsających faktów z jej życiaCzytaj dalej

Ministerstwo Spraw Zagranicznych odnosi się o swojej pomyłki

Pomyłka MSZ, która miała miejsce w trakcie trwającej właśnie kampanii wyborczej do jesiennych elekcji parlamentarnych mogła kosztować wielu pracowników resortu wielki stres. Zważając na fakt, że jeszcze w środę politycy PiS śmieli się ze swoich kolegów z Platformy Obywatelskiej, którzy popełnili błąd w nazwie miasta Łódź, pisząc na Twitterze "Łudź" to pomylenie ze sobą dwóch braci Kaczyńskich wydaje się o wiele poważniejszym błędem.

- Przepraszamy za błąd w poprzedniej wersji tweeta. Pomyłka ta nie powinna się była zdarzyć. - napisali przedstawiciele resortu na Twiiterze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co studiowała Krystyna Pawłowicz? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Media martwią się o zdrowie Julii Wieniawy. Jej choroba daje złe znaki
  4. Magda Gessler żąda fortuny od restauracji, w której przeprowadzała "Kuchenne Rewolucje". Ogromne oszustwo
  5. Z ostatniej chwili: Poszukiwali zaginionej 15-letniej córki pracownika Watykanu. Gdy otworzyli groby ścięło ich z nóg, Jan Paweł II w tle
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. Rodzina aktorki właśnie przekazała wiadomość o jej śmierci. "To koniec"

Michał SzpakNie uwierzycie, jak mieszka Michał Szpak. 9 zdjęcie zwaliło nas z nógCzytaj dalej

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News