Karetka pod domem Kaczyńskiego. PiS milczy

Karetka pod domem Kaczyńskiego. PiS milczy Źródło: .

Jarosław Kaczyński znów znalazł się na celowniku mediów. Tym razem dziennikarzy zaniepokoiła wizyta lekarzy pogotowia w domu prezesa PiS. Super Express ustalił, jak przebiegało wezwanie.

Jarosław Kaczyński nie tak dawno wyszedł z otwockiego szpitala po wszczepieniu endoprotezy stawu kolanowego, a już zaczęły się problemy? Pod jego dom późnym wieczorem podjechała karetka pogotowia, lekarze przebywali u niego dłuższy czas.

Jarosław Kaczyński przyjął w swoim domu lekarzy. Jego stan się pogorszył?

Dzień po tym, jak Jarosław Kaczyński opuścił szpital po operacji kolana, pod jego domem na warszawskim Żoliborzu pojawiła się karetka pogotowia. Wszyscy wstrzymali oddech, gdyż tak szybka wizyta domowa tuż po operacji może  wskazywać na nagłe pogorszenie się stanu zdrowia prezesa PiS. Wiadomo, jak przebiegało wezwanie.

Super Express twierdzi, że dwóch ratowników medycznych wysiadło z karetki pogotowia, po czym szybkim krokiem z najpotrzebniejszymi rzeczami weszli na podwórze domu Jarosława Kaczyńskiego. Cały czas towarzyszył im jego osobisty ochroniarz. Tabloid twierdzi, że medycy znajdowali się w środku około pół godziny. Choć karetka nie przyjechała na sygnale, mogło dojść do pogorszenia stanu zdrowia po operacji. Jarosław Kaczyński nie został jednak zabrany do szpitala - czy była to zmiana opatrunku, czy też podanie środków przeciwbólowych, tego nie wie nikt.

Być może prezes za kilka dni wróci do Sejmu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiadomo również, że tego samego dnia u Jarosława Kaczyńskiego nie pojawiła się jedynie karetka pogotowia, ale odwiedził go czołowy polityk. Widziano Mateusza Morawieckiego wchodzącego przez bramę do domu prezesa. Nie wiadomo, jaki był cel tej wizyty, być może chodziło właśnie o zdrowie. Jarosław Kaczyński będzie musiał poczekać, zanim wróci do Sejmu. Wszyscy z optymizmem liczą na to, że zasiądzie w ławie już w połowie grudnia. Wszystko jednak zależy od postępów w rehabilitacji kolana.

Dzisiaj grzeje: 1. Otworzyli prezent ślubny dopiero po 9 latach. Gdy zajrzeli do środka, prawie zemdleli
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

- Nie mam wiedzy o tym, by stan prezesa się pogorszył. Mamy wystarczająco dużo problemów i wszyscy liczą, że wkrótce wróci na Nowogrodzką i do Sejmu - powiedział "Super Expressowi" jeden z ważniejszych polityków partii, który woli pozostać anonimowy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  2. Droższy prąd to wierzchołek góry lodowej. Więcej zapłacisz nie tylko za jego zużycie
  3. Drożdżowe pierogi z oszałamiającym farszem meksykańskim są prawdziwym hitem. Rodzina codziennie będzie o nie prosić
  4. Niezwykła sałatka świąteczna ze śledziem zniknie z talerzy w kilka sekund. Prosta i pyszna, zawsze będziesz ją robić na ważne okazje
  5. Znaleziono mężczyznę odpowiedzialnego za tragedię w Ostrawie. Nigdy nie odpowie za swoją zbrodnię

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News