Kaczyński dostał "pistolet na totalną opozycję". Reakcja i zachowanie prezesa PiS mocno zdumiewa

Kaczyński dostał "pistolet na totalną opozycję". Reakcja i zachowanie prezesa PiS mocno zdumiewa Źródło: twitter/Phil_Backensky

Jarosław Kaczyński został obdarowany nietypowym prezentem. Otrzymał on pistolet do wykorzystania "na totalną opozycję". Reakcja na niespodziankę zrobioną dla prezesa PiS jest niesamowicie zdumiewająca. Jak się zachował główny polityk PiS?

Jarosław Kaczyński stoi na czele partii rządzącej, która według sondaży ma największą szansę na wygranie nadchodzących wyborów parlamentarnych i uzyskanie reelekcji. Polacy zagłosują już w najbliższą niedzielę, a w piątek rozpocznie się cisza wyborcza. Jest więc to ostatni czas, żeby jeszcze zachęcić niezdecydowanych wyborców do oddania głosu na PiS, aby i następną kadencję sprawowali władzę.

Jarosław Kaczyński podczas konwencji został obdarowany pistoletem

Podczas konwencji w Sosnowcu prezes otrzymał nietypowy prezent, którym był. Jak wiadomo, Jarosław Kaczyński jest wielkim pasjonatem broni dlatego niesamowicie ucieszył się z niespodzianki. Pistolet okazał się być wykonany z czekolady. Każdy może się czuć bezpieczny bo pistolet nie wystrzeli.

- No, jak będą za bardzo nam ci totalni rozrabiać, no... Ale też bez pistoletu - stwierdził po otrzymaniu prezentu. 

Wśród zgromadzonych na sali fanów PiS tekst ten wzbudził śmiech. Cała sala śmiała się z niewinnego dowcipu pana Prezesa. Tylko czy to rzeczywiście jest niewinny i nic nie znaczący dowcip?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zadowolony Jarosław Kaczyński stojąc na scenie z bukietem kwiatów w polskich kolorach wydaj się niczym nie martwić. Widać, że już wie jaki będzie wynik wyborów i raczej nic mu nie zagrozi. Może tylko szykować się na przyjęcie kolejnych podarunków z okazji wygrania wyborów parlamentarnych.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany bohater "M jak Miłość". Fani są zrozpaczeni
2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

Oczywiście pod nagraniem zamieszczonym w Internecie pojawiło się wiele negatywnych komentarzy, które odnoszą się do słów wypowiedzianych przez polityka. Nikt z opozycji nie śmieje się z przerażającego żartu prezesa, który wydaje się znaniem internautów, że może już powiedzieć wszystko. W komentarzach przypominają także, że w polskim prawie groźby są karalne i nielegalne.

https://twitter.com/Phil_Backensky/status/1181994499544944641

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szykuje się NOWE 500 plus dla kolejnej grupy Polaków. Prezydent Duda zdecydował
  2. Karel Gott nie żyje. Na jaw wychodzą przerażające szczegóły
  3. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli
  4. Tragedia w szkole, nastolatek zadźgał kolegę. Nie wyjdzie szybko z więzienia, odpowie jak dorosły
  5. Po 17 latach odkrył, że dał się oszukać żonie. Poznał najgorszą prawdę nt. poczęcia syna

źródło: natemat

Następny artykuł