Ujawniono, gdzie znajduje się "sanktuarium PiS". Miejsce, w którym Jarosław Kaczyński prosi o zwycięstwo w wyborach

Ujawniono, gdzie znajduje się "sanktuarium PiS". Miejsce, w którym Jarosław Kaczyński prosi o zwycięstwo w wyborach Źródło: youtube/Prawo i Sprawiedliwośc

Jarosław Kaczyński ma swój specyficzny rytuał szczęścia przed wyborami. Razem z całą pielgrzymką polityków PiS wybiera się do jednego miejsca, gdzie stara się "wymodlić" kolejne polityczne sukcesy.

Jarosław Kaczyński jest właśnie w trakcie kolejnej kampanii wyborczej, która jest niezwykle wyczerpującym przedsięwzięciem dla 70-latka. Oprócz pomocy w odzyskaniu sił fizycznych, lider Prawa i Sprawiedliwości ma również miejsce, w którym zbiera siły duchowe. W to miejsce podróżuje także wielu innych polityków jego partii. Ujawniono gdzie znajduje się "sanktuarium PiS".

Jarosław Kaczyński ma szczególne miejsce, do którego pielgrzymuje

Miejscem, do którego regularnie podróżują politycy Prawa i Sprawiedliwości, jest sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie (województwo podkarpackie). Mimo że w ostatnią niedzielę padał deszcz, to odbyła się tam msza na świeżym powietrzu z udziałem działaczy partii rządzącej. Schronienie pod zadaszeniem znaleźli tylko najważniejsi goście, czyli prezes Jarosław Kaczyński, Marek Kuchciński, Ryszard Terlecki oraz Krzysztof Sobolewski.

- Sanktuarium św. Andrzeja Boboli jest miejscem dla nas szczególnym. Tradycyjnie spotykamy się w Strachocinie i łączymy w modlitwie - napisał znany z afery rządowych lotów, były marszałek sejmu, Marek Kuchciński.

Internauci komentują sprawę "sanktuarium PiS"

Okazało się więc, że podkarpackie sanktuarium jest wyjątkowym miejscem nie tylko dla Jarosława Kaczyńskiego, a dla całej partii. Na stronie parafii wizytę rządowych oficjeli określono mianem "pielgrzymki sił patriotycznych". Wizytą w świątyni pochwaliła się także Barbara Nowak na swoim Twitterze. Internauci nie mogli pozostawić tego bez komentarza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Bóg ma w dupie politykę... - napisał jeden użytkownik.

- Co to będzie, jak się prezes dowie, że Nowak nie przeszkadza mieć męża i kochanka jednocześnie? A co na to księża, z którymi tak chętnie się lansuje? - krytykował inny internauta.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono informacje o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał
2. Krzysztof Jackowski ma fatalne wieści dla milionów Polaków. Lepiej się przygotujcie na koszmarną zimę, tak źle jeszcze nie było

- PiS jak zawsze pobożny i pełny miłosierdzia, przynajmniej do momentu, kiedy trzeba obsmarować politycznych oponentów. Wtedy wiara idzie w odstawkę - stwierdził komentujący.

- Już niedługo zrobi się państwo wyznaniowe, a na Żoliborzu sanktuarium będzie imienia Jarosława Kaczyńskiego... - skomentował internauta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najbardziej ABSURDALNE opłaty. W Polsce płacić muszą nawet martwi
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Marcin i Monika wyszli z własnego wesela. Powód jest niebywały
  4. Matka z ojczymem zgotowali piekło synom. Gwałcili ich, bili, celowo wywoływali wymioty; podano nowe informacje o bulwersującej sprawie
  5. Tadeusz Rydzyk w końcu wyznał całą prawdę o autach od bezdomnego! Wiele osób będzie bardzo zaskoczonych

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł