Wiemy, kim jest kobieta, która złamała Jarosławowi Kaczyńskiemu serce. Porażające powody rozstania, to dlatego nigdy się nie ożenił?

Wiemy, kim jest kobieta, która złamała Jarosławowi Kaczyńskiemu serce. Porażające powody rozstania, to dlatego nigdy się nie ożenił? Źródło: YouTube - Telewizja Republika

Jarosław Kaczyński uchodzi za człowieka tajemniczego, takiego, który nie lubi rozmawiać o swoim życiu prywatnym. W mediach pojawiły się wiadomości dotyczące kobiety, która niegdyś złamała mu serce. To ona miała być życiową miłością polityka.

Jarosław Kaczyński za wszelką cenę stara się nie mówić publicznie o tym, co dzieje się w jego życiu prywatnym. Z tego powodu nigdy nie dowiedzieliśmy się o jego miłości, w związku z czym pojawiło się mnóstwo przypuszczeń i plotek. Niektórzy podejrzewali nawet, że prezes partii rządzącej jest homoseksualistą, lecz wstydzi się swojej orientacji i nie chce o niej mówić publicznie. Wszelkie informacje były jednak dementowane.

Przez wiele lat dziennikarze nie potrafili odnaleźć jakiejkolwiek informacji na temat dawnych miłości prezesa partii rządzącej, jednak w końcu udało się nam dowiedzieć, kto przed laty skradł serce znanemu politykowi. Jarosław Kaczyński nigdy nie odnosił się do swoich przygód miłosnych, jednak dziennikarze ostatecznie zdołali dotrzeć do wiadomości, które interesują wielu Polaków.

Jarosław Kaczyński ukrywa informacje o swojej przeszłości

To, czym zajmował się Jarosław Kaczyński w latach Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, nie jest żadną tajemnicą. Jego ówczesna działalność opozycyjna w Solidarności przyczyniła się do wygrania z władzami, jednak do dziś nie znamy zbyt wiele faktów na temat jego życia prywatnego. Polityk starał się ukrywać zwłaszcza te informacje, które najbardziej interesowały Polaków, czyli dotyczące miłości.

Teraz dowiedzieliśmy się, że przed laty jego serce skradła Anna Gruszczyńska-Ziółkowska. Nie zalicza się ona do grona najbardziej znanych kobiet w kraju, jednak w internecie są dostępne pewne informacje dotyczące jej życia. Przez lata pracowała ona jako muzykolog, wykładając również ten przedmiot na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje w tej roli już od ponad trzydziestu lat.

Ma na koncie wiele publikacji, które dotyczą występowania muzyki w pradawnych kulturach i jej wpływu na cywilizacje. Nie wiemy jednak, w jakich okolicznościach miała okazję poznać Jarosława Kaczyńskiego. Wiele osób twierdzi, że to własnie przez rozstanie z Anną Gruszczyńską-Ziółkowską Jarosław Kaczyński nie był w stanie nigdy odnaleźć szczęścia w miłości. Niektórzy dodają, że było to kluczowe wydarzenie, które wpłynęło na dalsze życie prywatne polityka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jarosław Kaczyński nie opowiadał o swojej dawnej miłości

- Przeciwny temu związkowi był ojciec dziewczyny. Ona później wyszła za mąż, urodziła dzieci innemu mężczyźnie i została profesorem. Po latach Jarosław wspominał o tym lekko i bez emocji, ale pani Jadwiga opowiadała mi, że prezes wbrew pozorom jest wrażliwy i uczuciowy. A to była wielka miłość, zakończona bolesnym rozstaniem - mówi jeden z bliskich współpracowników polityka.

Co ciekawe, Anna Gruszczyńska-Ziółkowska zasiadała także w komisji mającej zbadać przyczyny katastrofy smoleńskiej. Współpracowała tam między innymi z Antonim Macierewiczem.

(fot. YouTube - Telewizja Republika)

  1. Iwona Węgrowska w końcu wyjawiła prawdę. Przyznała ile miała operacji plastycznych. Nie uwierzycie, że można mieć ich aż tyle!
  2. Jak DZIŚ wygląda Krystyna Loska? Gdy ją zobaczycie... ZDĘBIEJECIE!
  3. Polka skradła serce księcia Karola. Wysłał jej fortunę
  4. Żona puściła Sławomira z torbami! To, co mu powiedziała, było kłamstwem
  5. Silnie rakotwórcza substancja w hitowych produktach Biedronki. Będzie afera!
  6. Najbardziej niebezpiecznie w środę i czwartek. Alarm TVN: po piekielnych upałach gwałtowne i przerażające zjawiska

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu