Jest oficjalne oświadczenie Jarosława Kaczyńskiego ws. nowego składu rządu Morawieckiego

Jest oficjalne oświadczenie Jarosława Kaczyńskiego ws. nowego składu rządu Morawieckiego Źródło: .

Jarosław Kaczyński wydał właśnie oficjalne oświadczenie. Dotyczy zmian, jakie zajdą w rządzie Mateusza Morawieckiego. Nie wszyscy spodziewali się takich słów.

Jarosław Kaczyński wypowiedział się na temat nowego składu rządu Mateusza Morawieckiego. Przy okazji ostatniej konferencji prezes PiS podzielił się swoim zdaniem. Nie ukrywał, że zmiany, które będą miały miejsce, są dla niego dobrym rozwiązaniem.

- Jestem przekonany, że będzie to sprawna drużyna, bardzo dobra drużyna, która będzie ze sobą współpracowała - powiedział Mateusz Morawiecki, komentujący swój wybór. 

Jarosław Kaczyński wydał oficjalne oświadczenie w sprawie składu rządu Mateusza Morawieckiego

Na temat nowego składu rządu wypowiedział się prezes PiS podczas konferencji w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości. 

- Rząd ma charakter ma w wielkiej mierze charakter kontynuacyjny, to jest kontynuacja dobrej zmiany. Chcemy w ciągu tych 4 lat zrobić wszystko, by sytuacja Polaków za 4 lata była pod każdym względem lepsza, począwszy od sytuacji materialnej, a skończywszy na ochronie ich zdrowia, bezpieczeństwa, łatwości poruszania się - padło z ust Kaczyńskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jarosław Kaczyński dodał też, że decyzja odnośnie składu rządu Mateusza Morawieckiego jest "kontynuacją dobrej zmiany". Pierwsze posiedzenie w nowym składzie odbędzie się już we wtorek 12 listopada. Kończący swoją kadencję politycy pożegnają się przy okazji pierwszego posiedzenia sejmu. To wtedy składają dymisję. 

Kto pożegna się z rządem przy okazji tworzenia nowego składu?

Na pewno wśród posłów nowego rządu Mateusza Morawieckiego nie zobaczymy polityków, którzy dotychczas zajmowali w nim miejsce, a są: Jerzy Kwieciński, Witold Bańka, Bożena Borys-Szopa, Henryk Kowalczyk, Krzysztof Tchórzewski.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Na ich miejscu pojawią się nowi politycy, którzy zdaniem premiera bardziej nadają się do objęcia zajmowanych przez nich stanowisk.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Strzelanina na planie Martyny Wojciechowskiej! Było o krok od tragedii WIDEO
  3. Co na to mama? Córka Kingi Rusin pokazała swoje zdjęcie z wanny, ale nie była w niej sama
  4. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie zaniepokojony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych
  5. Jej 9-letnia córka brała kąpiel, nagle usłyszała rozdzierający krzyk. Nie żyła, kilka sekund później umarł też jej mąż

źródło: gazeta

Następny artykuł