Były współpracownik Kaczyńskiego pokazał zdjęcie rozwścieczonego prezesa. Burza w sieci

Były współpracownik Kaczyńskiego pokazał zdjęcie rozwścieczonego prezesa. Burza w sieci Źródło: Screen/youtube/Telewizja Republika

Jarosław Kaczyński nigdy by nie przypuszczał, że były współpracownik wbije mu taką szpilę prosto w serce. Do sieci wyciekło zdjęcie rozwścieczonego prezesa PiS, które wywołało prawdziwą burzę.

Jarosław Kaczyński był przekonany, że jego współpracownik pozostanie wierny partii PiS, jednak nie wszystko poszło po jego myśli. Sprawy potoczyły się inaczej, a dziś między tymi dwoma politykami trwa cicha wojna. Wczoraj w sieci pokazało się zdjęcie prezesa, który stracił cierpliwość i jest wściekły. 

Jarosław Kaczyński nie spodziewał się takich słów po Rabieju

Twitter to ulubione miejsce polskich polityków do dzielenia się swoimi opiniami i komentarzami. Nie inaczej traktuje ten serwis Paweł Rabiej, polityk partii Nowoczesna oraz zastępca prezydenta m. st. Warszawy, Rafała Trzaskowskiego. Dziś stoi po kompletnie innej stronie barykady, a jego poglądy są zdecydowanie sprzeczne z tymi głoszonymi przez prezesa PiS. 

- "Odrzucić ofensywę zła". Tak jest, właśnie ją odrzucamy. Zło jest zawsze tak odrażające, że upada pod ciężarem własnych kłamstw i samo się wykańcza. Tak dzieje się i tym razem, i to już widać - napisał Rabiej na swoim profilu na Twitterze i opatrzył wpis twarzą wściekłego Jarosława Kaczyńskiego.

W komentarzach momentalnie rozpętała się burza.

Internauci zaczęli wręcz linczować Rabieja

Jego wpis to nawiązanie do niedawnej wizyty Jarosława Kaczyńskiego w Katowicach, gdzie odbyła się konwencja PiS.

- Ale czas przeszły na swój sposób wzbogacony o to wszystko, co ostatnio usłyszeliśmy i zobaczyliśmy, o tę wielką ofensywę, użyję tego określenia, choć wiem, że będzie ono przedmiotem ataku, wielką ofensywę zła. Musimy tę ofensywę odrzucić. Musimy wygrać - mówił w Katowicach prezes prawicowej partii. Wpis Pawła Rabieja sprawił wysyp wielu niemiłych komentarzy.

Trzeba przede wszystkim wiedzieć o tym, że były współpracownik Kaczyńskiego 3 lata temu w Polsacie ogłosił, że jest gejem. Od tamtej pory stał się jedną z najbardziej znienawidzonych przez prawicę osób. Hejt i nienawiść z jaką musiał się spotkać, były nie do pomyślenia.

- Miałam pana - mimo wszystko - za osobę kulturalną, na poziomie. Jakże bardzo się myliłam - to jeden z grzeczniejszych komentarzy.

 DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Tak, właśnie odrzucamy i odrzucimy w najbliższych wyborach granice zła, które przekraczacie i chcecie, by reszta narodu przekroczyła je wraz z wami. Zwłaszcza afirmację sodomii, którą uprawiajcie sobie w chałupach, ale odpi***olcie się od nas i naszych dzieci - napisał jeden z twitterowiczów.

- Panie Rabiej Jest pan pederastą, dla mnie szambem i jak pana widzę to mi się chce rzygać, gdybym miał wybierać między panem, a szczurem wybrałbym szczura - komentarze przybierały coraz bardziej negatywną formę. Pawła Rabieja czeka kolejne starcie z osobami go obrażającymi i patrzącymi na niego tylko przez pryzmat orientacji seksualnej.

 

Fot. twitter.com/PawelRabiej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Tyle bez ściemy zarabiają pracownicy Biedronki i Lidla. Pospadacie z krzeseł
  4. Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” zostawił żonę z dzieckiem. Porażające doniesienia, jak on tak mógł?!
  5. Tragiczne wakacje bohaterki "Barw szczęścia". Zarażenie śmiertelną chorobą i problem z powrotem do Polski
  6. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

Źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News