Kaczyński zdradził co zrobi zaraz po wyborach. Padły poważne deklaracje

Kaczyński zdradził co zrobi zaraz po wyborach. Padły poważne deklaracje Źródło: Facebook/Prawo i Sprawiedliwość

Jarosław Kaczyński zabrał głos w związku z przyszłością kraju zaraz po wyborach. Z jego ust padły bardzo poważne deklaracje. To może dać Polakom do myślenia.

Jarosław Kaczyński w sposób bardzo konkretny przedstawił plan działania swojej partii po zbliżających się wyborach. Prezes PiS zdradził, jakie będą pierwsze kroki ugrupowania po 13 października. Z jego ust padły bardzo poważne deklaracje. 

Jarosław Kaczyński pewny zwycięstwa

Jarosław Kaczyński wydaje się być pewny tego, że PiS odniesie spektakularne zwycięstwo w nadchodzących wyborach. Trudno się mu dziwić, gdyż wszystkie sondaże wskazują na gigantyczną przewagę partii rządzącej. 

Na tydzień przed głosowaniem prezes postanowił zapowiedzieć, czym jego partia zamierza zająć się na początku. Jego deklaracje skupiły się wokół obietnic dotyczących niskiego ZUS-u, a także wyczekiwanych wyższych emerytur. 

Poważne deklaracje prezesa 

Jarosław Kaczyński nie bał się mocnych słów i zapewnił, że PiS podoła wszystkim wyzwaniom, które czekają ugrupowanie podczas kolejnych lat rządów. Jego wypowiedź można uznać za ostatnią szansę przekonania niezdecydowanych wyborców. Prezes zdecydował się zawalczyć o głosy jeszcze większej liczby Polaków i obiecał wielkie zmiany, które mają sprawić, że w kraju wszystkim będzie żyło się lepiej. 

Opozycja, co nie jest szczególnie zaskakujące, wytyka jego zapowiedziom brak realizmu i populizm. Jarosław Kaczyński obiecał bowiem, że najpierw PiS zamierza uporać się z 5 problemami, które trapią polskich wyborców. Te ustawy będą miały status priorytetowy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Chodzi przede wszystkim o tzw. mały ZUS dla przedsiębiorców. Drugą sprawą jest wprowadzenie 13. i 14. emerytury, co nadal jest bardzo mocno oczekiwane przez wyborców. Polityk zapewnił również, że jego partia zagwarantuje pakiet kontrolnych profilaktycznych badań. Obiecał, że zadba o los polskich rolników i wprowadzony zostanie plan dopłat dla nich. Zapowiedział także, że zaczną się prace nad programem budowy stu obwodnic wokół średnich i mniejszych miast. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.
2. Wreszcie! Dowiedzieliśmy się jak wygląda córka Marty Kaczyńskiej, ale zdjęcie może zaraz zniknąć z internetu

Jarosław Kaczyński obiecał, że ten 5-etapowy plan zostanie zrealizowany w ciągu 100 dni od zwycięstwa w wyborach. Przypomniał, że po poprzednim głosowaniu jego partia wywiązała się ze wszystkich obietnic. Tak samo ma być teraz. 

Źródło: Twitter/Prawo i Sprawiedliwość

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skażone mięso wycofywane w pośpiechu. 5 ofiar śmiertelnych
  2. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą
  3. Mało kto wiedział o strasznej chorobie gwiazdy grającej Halinkę w "Kiepskich". Uśmierca ponad 3 miliony ludzi rocznie
  4. Myśleli, że widzą na dachu czarnego kota i zaczęli go nagrywać. Okropnie się pomylili, byli w śmiertelnym niebezpieczeństwie
  5. Pies odkrył co dziewczynka zobaczyła nad taflą wody. Szybko ocenił sytuację i rzucił się na pomoc

Źródło: Na Temat 

Następny artykuł