Jarosław Kaczyński złożył mocne wyborcze obietnice. 4 tys. zł dla wszystkich, dwie 13 emerytury to dopiero początek

Jarosław Kaczyński złożył mocne wyborcze obietnice. 4 tys. zł dla wszystkich, dwie 13 emerytury to dopiero początek Źródło: screen/TVP Info

Jarosław Kaczyński przebił wszystko swoimi najnowszymi obietnicami wyborczymi. Tym razem Prawo i Sprawiedliwość ma zafundować Polakom jeszcze większe pieniądze. 4 tysiące złotych dla każdego to zaledwie początek.

Jarosław Kaczyński w tej kampanii wyborczej postawił wszystko na jedną kartę. Na konwencji przedwyborczej PiS, która odbyła się w Lublinie, zaprezentował postulaty, które przebiły wszystkie dotychczasowe programy partii rządzącej. Program socjalny zostanie znacznie poszerzony.

Jarosław Kaczyński obiecał wzrost dochodów Polaków

- Musimy w tej kadencji Sejmu i daj Boże w następnych, jeżeli społeczeństwo nas poprze - postawić przede wszystkim na wzrost płac i wzrost dochodów społeczeństwa - powiedział Jarosław Kaczyński.

Prezes PiS zapowiedział, że do końca 2020 roku, pensja minimalna w kraju wzrośnie do 3000 złotych, za co został nagrodzony oklaskami. Kiedy nikt się nie spodziewał, że polityk podniesie jeszcze stawkę, powiedział, że planowo do końca kolejnej kadencji PiS, minimalna pensja wzrośnie aż do 4000 złotych.

To jednak nie koniec obietnic. Do 2021 roku, emeryci mają otrzymywać w ciągu roku aż dwie "trzynastki". Ponadto szykują się dodatkowe dopłaty dla rolników od hektara, inne grupy społeczne również mają otrzymać pieniądze.

Prawo i Sprawiedliwość szykuje kolejne programy socjalne

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Od 2015 r. zwiększamy nakłady na opiekę zdrowotną. Ale potrzebne są również kadry, dlatego uruchomimy system stypendialny dla młodych, którzy chcą pracować w służbie zdrowia. Pojawi się też nowy zawód asystenta medycznego. Zostanie wzmocniona ambulatoryjna opieka medyczna. Będzie można sprawdzić, u którego lekarza specjalisty można zasięgnąć szybkiej porady medycznej - mówił Jarosław Kaczyński.

Dzisiaj grzeje: 1. W ciągu roku umarł jej mąż i miała operację mózgu, część twarzy ma sparaliżowaną. Druzgocące doniesienia o Annie Marii Wesołowskiej
2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

Na temat obietnic wyborczych PiS, wybuchła prawdziwa burza w internecie. Zwolennicy partii rządzącej są zachwyceni, natomiast sceptycy wskazują na to, skąd znajdą się na to pieniądze, szczególnie że Mateusz Morawiecki zapowiada zrównoważenie budżetu. O swoje pieniądze zaczęli drżeć przedsiębiorcy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Gdy kobieta go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. "Mąż wydziela mi pieniądze, po 10 zł na dzień". Magda nie wie co dalej robić
  4. Nagranie ze ślubu 10-latki z dorosłym mężczyzną obiegło świat. Po jego obejrzeniu można być w szoku
  5. Mąż błagał Edytę, by pozwoliła się zbiorowo zgwałcić. W centrum miasta nie był w stanie obronić jej ani siebie

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News