Kaczyński zwołał specjalną naradę, Morawiecki musiał czekać. Kuchcińskiemu wali się grunt pod nogami

Kaczyński zwołał specjalną naradę, Morawiecki musiał czekać. Kuchcińskiemu wali się grunt pod nogami Źródło: screen youtube.com/TVP Info

Jarosław Kaczyński cały dzień spędził w siedzibie swojej partii, ponieważ została zwołana specjalna narada. Niestety nie każdy polityk został od razu na nią wpuszczony.

Jarosław Kaczyński zwołał dzisiaj w siedzibie PiS specjalną naradę, która oficjalnie ma dotyczyć nadchodzących wyborów i strategii, jaką na ten czas obierze partia, ale wiadomo też, że jednym z głównych tematów dyskusji, jak nie najważniejszym jest ostatnia afera z Markiem Kuchcińskim w roli głównej. Z każdym dniem widać, jak marszałkowi wali się grunt pod nogami.

Nie da się ukryć, że w ostatnich tygodniach temat Marka Kuchcińskiego i jego lotów rządowymi maszynami wraz z rodziną wraca do nas jak bumerang, a każdy taki powrót przynosi kolejne szokujące szczegóły całej tej afery. Oczywiście sama partia stara się jak może, wyjść z tego wszystkiego z twarzą, jednak z każdym dniem jest to coraz trudniejsze.

Jarosław Kaczyński kazał czekać Morawieckiemu

Tak duża afera przed wyborami do Sejmu to najgorsze, czego mógł się spodziewać teraz Kaczyński. Nie dziwi więc fakt, że prezes PiS postanowił zwołać pilną naradę najważniejszych członków swojego ugrupowania, aby omówić i zaplanować szczegóły dalszego działania. Jarosław Kaczyński spędził cały dzień na przyjmowaniu kolejnych polityków, których wezwał do siebie, ale nie wszyscy zostali od razu wpuszczeni na wizytę. Dla przykładu premier Mateusz Morawiecki musiał spędzić przed siedzibą partii w upale i niezręcznej atmosferze aż 2 godziny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pokazuje to tylko, jak poważna jest sytuacja w obozie władzy, który musi postarać się wyjść z tego jak najlepiej. Niestety każdy dzień przynosi kolejne porcje informacji, które momentalnie trafiają do opinii publicznej, pogrążając coraz bardziej marszałka Sejmu, który jak już wiadomo, na pokład rządowego samolotu zabierał nie tylko swoją rodzinę, ale i kolegów z partii, którzy akurat zmierzali w tym samym kierunku co on.

Dzisiaj grzeje: 1. Koszmarne wiadomości, trąba powietrzna uderzyła na południu Polski. Zagrożone kolejne regiony

2. Rekordowa podwyżka płacy minimalnej. Rząd przyjął propozycję resortu

Nie da się ukryć, że Kuchciński znajduje się w coraz gorszej sytuacji, a fakt, że akurat teraz została zwołana w siedzibie partii specjalna narada, nie wróży nic dobrego dla marszałka. Jeżeli tak dalej pójdzie, to nie wykluczone, że opozycji w końcu uda się osiągnąć swój cel i Kuchciński będzie musiał ustąpić.

  1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Małgorzata Kożuchowska znika z TVN! Władze podjęły OSTATECZNĄ decyzję. Fani zaniepokojeni
  3. Miał wypadek, myśleli że nie żyje. W kostnicy podjęto akcję ratunkową
  4. Niepojęte, że mąż zdradzał żonę z tyloma kobietami naraz. Wymyśliła nadzwyczajną zemstę
  5. Najbardziej dziwaczne paznokcie hybrydowe, jakie do tej pory stworzono. Nowy trend powoli podbija serca odważnych kobiet

źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu