Niepokojące informacje o Jarosławie Kaczyńskim. Niestety, jego stan zdrowia się pogarsza, nie jest dobrze

Niepokojące informacje o Jarosławie Kaczyńskim. Niestety, jego stan zdrowia się pogarsza, nie jest dobrze

Jarosław Kaczyński ma poważne problemy zdrowotne. Prezes PiS podobno jest wiecznie zapracowany, do tego stopnia, że kompletnie nie znajduje czasu na dbanie o swoje zdrowie. Najnowsze doniesienia na ten temat są niepokojące.

Jarosław Kaczyński nawet na chwilę nie zwalnia tempa. Niedawno zakończyły się wybory parlamentarne, a teraz zbliżają się wybory prezydenckie. Prezes PiS jest już starszą osobą i jego zdrowie nie jest tak dobre jak kiedyś. Mimo to nie ma zamiaru spasować i bardzo angażuje się w działalność swojej partii. 

Jarosław Kaczyński przekłada działanie w polityce ponad swój stan zdrowia?

Kampania w wyborach parlamentarnych była wyjątkowo wyczerpująca dla Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS podróżował po całej Polsce, co było dla zdrowia 70-latka poważnym wyzwaniem. Jego bliscy współpracownicy przyznali, że ten okres będzie musiał porządnie "zaleczyć". Jednak bratu tragicznie zmarłego prezydenta nie śpieszy się do szpitala. Nie ma zamiaru tracić czasu na leżenie w łóżku.

- W szpitalu poleżę z 7-10 dni i później czekają mnie dwie kule, co jest dość męczące, już to przechodziłem. Nie da się wtedy normalnie funkcjonować - mówił prezes PiS w wywiadzie dla Super-Expressu.

Jarosław Kaczyński nie jest w najlepszym stanie. Przy takim podejściu wcale nie będzie lepiej?

Według wielu pogłosek, Jarosław Kaczyński ma przejść zabieg endoprotezy po zakończeniu wyborów prezydenckich. Dla lidera partii rządzącej wybory prezydenckie są dużo ważniejsze od własnego zdrowia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Przed nami wybory prezydenckie w 2020 roku i tak naprawdę już niedługo będziemy wchodzić w okres kampanii. Nie jest więc wykluczone, że operacja będzie przełożona. Dlatego nie zdziwię się, jeśli prezes powie: „przekładamy operację, wybory najważniejsze” - miał powiedzieć anonimowy polityk PiS, który rozmawiał z Super-Expressem.

Doniesienia te są wyjątkowo niepokojące i wygląda na to, że prezes PiS nie czuje się zbyt dobrze. 

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Kocia mama uratowała szczeniaka w niezwykły sposób. Jej poświęcenie wręcz odbiera mowę, zachowała się zupełnie jak człowiek

Co prawda na razie nie zapowiada się na powrót Donalda Tuska, który według wielu ekspertów mógłby być przełomem na scenie politycznej. Mimo to opozycja nie śpi i rozmyśla nad tym, jak zdetronizować PiS. Jarosław Kaczyński nie chce jednak i robi wszystko, aby wykorzystano jego chwilę słabości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Policja ZABRAŁA już 8 tys. dowodów rejestracyjnych. Wystarczy, że jeździsz konkretnym autem
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Żona przypadkiem natknęła się na sekretny notes męża. Gdy zajrzała do środka poznała powalającą prawdę i kolana się pod nią ugięły
  4. Jeden z największych banków w Polsce wydał nagłe ostrzeżenie dla klientów. Mogą stracić swoje wszystkie pieniądze
  5. Tata odkrył powód śmierci żony, dziecka w jej brzuszku i trzech synków. Złamał mu serce

Źródło: Popularne

Następny artykuł