Kaczyński napisał specjalny list do Polaków. Ma prośbę

Kaczyński napisał specjalny list do Polaków. Ma prośbę Źródło: .

Jarosław Kaczyński napisał w ostatnim czasie specjalny list, w którym swoje słowa skierował do wszystkich Polaków. Być może nie wzbudzałoby to aż takiego zainteresowania, gdyby nie jego prośba.

Jarosław Kaczyński w swoim liście zdecydował się wystosować do mieszkańców naszego kraju specjalną prośbę. W swojej korespondencji podziękował również Polakom za ostatnie wydarzenia i zdobyte dzięki temu osiągnięcia. Otwarty list prezesa PiS właśnie został opublikowany. W swoich słowach, Kaczyński zawarł między innymi podziękowania do wszystkich rodaków, nawiązując do ostatnich wyborów do Parlamentu Europejskiego i przede wszystkim do wygranej.  

Jarosław Kaczyński dziękuje Polakom 

- Z całego serca dziękuje Państwu za udzielenie nam poparcia w wyborach do Parlamentu Europejskiego oraz głosy oddane na naszych kandydatów. Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni za okazane nam zaufanie. To właśnie dzięki Państwu, dzięki wszystkim Osobom, które doceniły naszą wiarygodność, odnieśliśmy ten jakże cenny wyborczy sukces - napisał.  

Kaczyński w swoich dalszych słowach podkreśla, że choć ostatnie wydarzenia były dla wszystkich niezwykle istotne, stały się już przeszłością. Zaznaczył, że teraz powinniśmy skupić się na kolejnych, między innymi na wyborach do Sejmu i Senatu, które rozpoczną się jesienią tego roku. By nie tracić czasu, polityk już postanowił wystosować do Polaków swoją prośbę w związku z tym. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Dlatego już dziś pragnę Państwa prosić, byście jesienią jeszcze tłumniej udali się do urn wyborczych i oddali jeszcze większą liczbę głosów na Prawo i Sprawiedliwość, a także jeszcze mocniej wspierali podczas kampanii wyborczej naszych kandydatów - czytamy w liście. 

Co więcej, prezes obiecał rodakom, że Prawo i Sprawiedliwość będzie jeszcze ciężej pracować na rzecz państwa, by każdy mógł odczuwać komfort z mieszkania w tym kraju. 

twitter/prawo_i_sprawiedliwosc/

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Z ostatniej chwili: Polsat informuje o tragedii rodzinnej na zachodzie Polski. Chłopiec nie żyje, matka i braciszek w szpitalu
  4. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel
  5. Roksana Węgiel w końcu przerywa milczenie ws. zatrzymania przez policję. To tłumaczenie nie spodoba się wielu fanom
  6. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina
     

Źródło: twitter

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu