Karczewski zdradził, co planuje Kaczyński. W weekend ma być przełomowe wydarzenie

Karczewski zdradził, co planuje Kaczyński. W weekend ma być przełomowe wydarzenie Źródło: youtube.com/pis

Jarosław Kaczyński szykuje się do przełomowego wydarzenia. Zdaniem marszałka Senatu w ten weekend miejsce będą miały przemówienia, które wstrząsną całym krajem i mogą być najważniejszym komunikatem partii przed nadchodzącymi wyborami. Co takiego szykuje szef Prawa i Sprawiedliwości?

Jarosław Kaczyński będzie w ten weekend na ustach całej Polski. Polityk PiS planuje dać przemówienia, jakich polska opinia publiczna nie pamiętała od dawna. Przedstawi ważne postulaty partii rządzącej. Sobota i niedziela będą wyjątkowo ważne w kontekście nadchodzących wyborów, jak i dalszych losów Prawa i Sprawiedliwości. Tak ważnych dni dla polskiej polityki nie było od dawna.

Jarosław Kaczyński wystąpi na konwencji PiS w Katowicach. Ważny moment dla partii?

Konwencja w Katowicach ma być powtórką z wydarzeń przed czterema laty, kiedy to prezes PiS-u rekomendował wybieranie Beaty Szydło na następnego prezesa Rady Ministrów. Konwencja przyniosła wtedy niebywały sukces, który przełożył się na wysoki wynik obecnej partii rządzącej w wyborach.

- To będzie podobnie jak cztery lata temu, w tym samym miejscu, mniej więcej o tej samej porze, bo mieliśmy w lipcu konwencję, na której była burza mózgów. I będzie burza mózgów, będzie takie mrowisko pomysłów. 16 sesji, 80 paneli, 400 mówców – tak konwencję tę zapowiadał rano w radiowej Jedynce marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

Według Karczewskiego mowa Kaczyńskiego ma być jeszcze bardziej płomienna niż cztery lata temu, a to przez udział znaczących w ugrupowaniu gości, którzy wspomogą prezesa PiS w reklamowaniu ugrupowania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Specjalni goście w trakcie wystąpienia

Karczewski zdradził, że prezes Prawa i Sprawiedliwości będzie w trakcie swojej mowy gościł prezesa rady ministrów Mateusza Morawieckiego i byłą premier Beatę Szydło, która mimo angażu w europarlamencie nadal będzie aktywnie uczestniczyć w życiu swojej partii w Polsce. Nie zabraknie także szefostwa ugrupowań tworzących wraz z PiS-em obóz Zjednoczonej Prawicy, czyli Zbigniewa Ziobry i Jarosława Gowina.

- Bardzo ważne wystąpienie pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego, premiera Morawieckiego. Naszych koalicjantów, premiera Gowina i Zbigniewa Ziobry. Również pani premier Beata Szydło. Na pewno będą to ważne wystąpienia – mówił polityk

ZOBACZ TAKŻE

  1. Naga kobieta weszła do kościoła. To, co zrobiła potem oburzyło miliony katolików. To się nie mieści w głowie
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Kilkudniowa dieta kapuściana zwala z nóg. Efektem zachwycają się kobiety na całym świecie
  4. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
  5. Tuż przed wyborami PiS daje nowe "plus"! Skorzystają kobiety
  6. Niesamowite nagrania Agnieszki Kotulanki krążą po sieci. Fani we łzach

Źródło: Na Temat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News