Kaczyński miał w szpitalu nieoczekiwanego gościa, to bardzo bliski członek rodziny. Co się dzieje z prezesem PiS?

Kaczyński miał w szpitalu nieoczekiwanego gościa, to bardzo bliski członek rodziny. Co się dzieje z prezesem PiS? Źródło: Wikimedia Commons / Aargambit

Jarosław Kaczyński od poniedziałku przebywa w szpitalu. Prezes Prawa i Sprawiedliwości nie może narzekać na brak towarzystwa. Codziennie odwiedzają go znane osobistości. Tym razem wizytę złożył mu nieoczekiwany gość.

Jarosław Kaczyński w ostatni poniedziałek trafił do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego w Otwocku. Jeszcze tego samego dnia przeszedł operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Jak poinformował WP lekarz ortopeda Jarosław Czubak, prezes PiS czuje się dobrze i wszystko idzie w dobrym kierunku. Polityk opuści szpital najprawdopodobniej w najbliższy piątek lub w poniedziałek, 9 grudnia. 

Jarosław Kaczyński jest odwiedzany przez wiele osób 

Kaczyński nie może narzekać na brak odwiedzin w szpitalu. Jeszcze w poniedziałek, w dniu zabiegu, wizytę złożył mu minister zdrowia Łukasz Szumowski. Dzień później na oddziale, na którym leży prezes PiS, pojawił się także premier Mateusz Morawiecki. Jak się okazuje, poza politykami, Kaczyński może liczyć również na wsparcie rodziny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Natomiast w środę Jarosława Kaczyńskiego postanowił odwiedzić jego kuzyn, Jan Maria Tomaszewski, w towarzystwie bliskiego mu pracownika Macieja Łopińskiego. Nieoczekiwaną wizytę kuzyna sfotografował dziennikarz Faktu. W Otwocku Jan Maria Tomaszewski pojawił się w środowe popołudnie. Przyjechał samochodem i wszedł do szpitala niosąc świąteczną torebkę prezentową. Nie ustalono jednak jaka była jej zawartość. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał 27 lat, przyczyny są niejasne
2. Urbańska, żona 60-letniego Józefowicza, przekazała radosną nowinę! Po tylu latach w końcu się udało

Kaczyński najprawdopodobniej pojawi się podczas kolejnego posiedzenia Sejmu

Jak nieoficjalnie zapewniają politycy Prawa i Sprawiedliwości, prezes Kaczyński pojawi się podczas najbliższego posiedzenia Sejmu, a w dzień głosowań posłów ma być już całkowicie sprawny. Sejm może zebrać się dopiero 18, 19 bądź 20 grudnia. Co prawda pojawiały się także informacje o dacie 12 grudnia, ale biorąc pod uwagę fakt, że polityk wyjdzie ze szpitala najpóźniej w poniedziałek, tj. 9 grudnia, jego obecność jest bardzo prawdopodobna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Lewandowska prosi fanów o pieniądze. Kwota ścina z nóg, sprawa jest ważna i pilna
  2. Ogromny wybuch wstrząsnął miastem na południu Polski. Trwa akcja ratunkowa, liczba ofiar nie jest jeszcze znana
  3. Miejsce zamieszkania gwiazdora "Kiepskich" Żukowskiego przechodzi ludzkie pojęcie. Żona aktora może czuć się upokorzona
  4. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  5. Zapukają do drzwi i nakażą wracać do pracy. ZUS coraz częściej przerywa L4

Źródło: Fakt 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News