Kaczyński znał "małą Emi", która kierowała hejtem w stronę sędziów. Ujawniono treść ich korespondencji!

Kaczyński znał "małą Emi", która kierowała hejtem w stronę sędziów. Ujawniono treść ich korespondencji! Źródło: youtube/tvp_info/

Jarosław Kaczyński starał się jakoś załagodzić niekomfortową dla wielu polityków sytuację, którą zapoczątkowała pani Emilia. Prezes PiS niechętnie zabierał głos w tej sprawie publicznie, jednak jak się okazuje, zdecydowanie chętniej wymieniał korespondencje z kobietą.

Jarosław Kaczyński nie zdradzał do tej pory, że otrzymał jakąkolwiek wiadomość od "małej Emi". Mimo to, informacje szybko ujrzały światło dzienne, a internet obiegają fragmenty korespondencji. Wynika z nich bowiem, że polityk zadeklarował swoje wsparcie, jednak wiele wskazuje na to, że dla kobiety nie są to wystarczające informacje. 

Afera hejterska w Ministerstwie Sprawiedliwości 

Przypominamy, że wszystko zaczęło się w momencie, gdy pani Emilia Szmydt w rozmowie z dziennikarzem Onetu, ujawniła wiele informacji o "farmie trolli w Ministerstwie Sprawiedliwości", a także przedstawiła swoje korespondencje z urzędnikami resortu Zbigniewa Ziobry. Wystarczyło kilka chwil, by wybuchła wielka afera, a na polityków spadł potężny hejt, który zresztą zbulwersowana kobieta z chęcią zaogniała. W wyniku burzy ze swoim stanowiskiem musiał pożegnać się m.in wiceminister Łukasz Piebiak. 

Jarosław Kaczyński znał "małą Emi"? Ujawniono treść ich korespondencji 

Choć prezes Prawa i Sprawiedliwości nie pokusił się, by o tym wspomnieć, do mediów dotarły informacje, że na początku lipca bieżącego roku otrzymał list od pani Szmydt. Kobieta po raz kolejny nie kryła swojego oburzenia i poinformowała, że "czuje się pokrzywdzona działaniami wymiaru sprawiedliwości, ale także Pana Łukasza Piebiaka, Podsekretarza stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości". Podkreśliła również, że już kilkukrotnie pisała do polityka, jednak nie spotkała się z większym zainteresowaniem. Doniesienia zostały potwierdzone przez biuro poselskie Kaczyńskiego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Prezes błyskawicznie odpowiedział na list kobiety, w którym zadeklarował swoje bezwarunkowe wsparcie.  

- Jeśli będzie Pani oczekiwała ode mnie wsparcia, którego mógłbym udzielić, działając w ramach uprawnień przysługujących parlamentarzystom, proszę o informację - napisał. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wyrzucił żonę z domu dla kochanki. Nie spodziewał się jednak tak okrutnej zemsty

2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować

Ponadto, w swojej odpowiedzi zwrotnej Kaczyński sam wyznał, że nie jest to pierwszy raz kiedy się ze kontaktują. Okazuje się, że jeszcze w 2017 roku pomógł pani Emilii "w sprawie postępowania dotyczącego ustalenia kontaktów Pani małżonka, Pana Tomasza Szmydta, z małoletnimi córkami", co poskutkowało zainteresowaniem rzecznika praw dziecka, a tym samym zakończyło się tak, jak chciałaby tego Szmydt. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niespodziewany zwrot wydarzeń ws. 500 plus. Młode matki znalazły sposób, żeby masowo pomnażać pieniądze
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

Źródło: NaTemat 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News