Kaczyński stracił cierpliwość do swoich posłów. Wydał im definitywny zakaz

Kaczyński stracił cierpliwość do swoich posłów. Wydał im definitywny zakaz Źródło: YouTube - Telewizja Republika

Jarosław Kaczyński postanowił zareagować na zachowanie posłów jego partii. Wydał im jednoznaczny zakaz, który z pewnością nie spodoba się każdemu. Przewodniczący był bardzo stanowczy.

Jarosław Kaczyński postanowił jednoznacznie odpowiedzieć na zachowanie swoich posłów, które w ostatnim czasie sprawiło mu dużo problemów. Prezes partii rządzącej musiał zareagować w związku z tym, że jego koledzy z partii postanowili zainteresować się działalnością, która nie spotkała się z akceptacją znanego polityka. Okazuje się, że chciałby on jak najszybciej zakończyć to, co robią inni parlamentarzyści.

Byłemu premierowi chodzi o tajne spotkania polityków Prawa i Sprawiedliwości z przedstawicielami pewnej firmy. Zdaniem prezesa przedsięwzięcie nie może kojarzyć się z Prawem i Sprawiedliwością, bo wpłynie to negatywnie na odbiór partii wśród społeczeństwa. Zakaz został wprowadzony w trybie natychmiastowym, co oznacza, że część posłów będzie musiała natychmiast porzucić negocjacje i rozmowy.

Jarosław Kaczyński wydał swoim politykom zakaz

Najnowsze doniesienia prasowe prosto z Sejmu wskazują na to, że Ryszard Terlecki miał być inicjatorem tajnego spotkania z przedstawicielami dużego koncernu tytoniowego. Polityk był zainteresowany nawiązaniem pewnego rodzaju współpracy z firmą, jednak wiele wskazuje na to, że wszelkie negocjacje zakończą się już na pierwszym spotkaniu.

Jarosław Kaczyński wydał zakaz, który głosi, że politycy jego partii nie mogą uczestniczyć w spotkaniach o charakterze lobbystycznym. Z pewnością jest to spory cios dla tych, którzy byli zainteresowani podjęciem współpracy. Jak czytamy w komunikacie, złamanie zakazu będzie wiązało się z poważnym złamaniem statutu partii, a w przyszłości również z wykluczeniem z jej struktur.

Jarosław Kaczyński był bezwzględny w związku ze swoją decyzją

Jak się dowiedzieliśmy, znany koncern tytoniowy chciał rozmawiać na temat wprowadzenia w obieg produktu nikotynowego, który byłby znacznie zdrowszy od tradycyjnych papierosów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Decyzja Kaczyńskiego znacznie oddaliła rozmowy od finalizacji i wygląda na to, że posłowie nie będą mieli możliwości przeprowadzania dalszych negocjacji na temat ewentualnego wprowadzenia tego produktu do obiegu publicznego. Prezes partii ma być nieugięty w tej kwestii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  2. Żony Braci Golec to prawdziwe góralskie piękności. Nie uwierzycie, jak wyglądają ukochane słynnych braci
  3. Córka Katarzyny Dowbor jest tak piękna, że wygląda jak anioł, który zstąpił na ziemię!
  4. Bachleda-Curuś to już przeszłość. Gortat przyłapany ze zjawiskową blondynką, co za petarda!
  5. O skandalu w Rossmannie mówi już cała Polska. Zdruzgotane dzieci wróciły do domu z płaczem, rodzice w szoku
  6. Letnia stylizacja Dominiki Gwit powala na kolana. Oczy wam wyjdą z orbit (Zdjęcia)
  7. Oglądacie na własną odpowiedzialność. Siostra Godlewska nagrała hymn USA, teraz Polacy mogą zapomnieć o wizach

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News