Oficjalne: Jarosław Kaczyński przeszedł poważną operację. Wiadomo, w jakim jest stanie

Oficjalne: Jarosław Kaczyński przeszedł poważną operację. Wiadomo, w jakim jest stanie Źródło: pikio.pl

Jarosław Kaczyńskie po wielu miesiącach zwlekania w końcu przeszedł operację, która umożliwi mu normalne funkcjonowanie. Wiemy, jak przebiegały ostatnie godziny prezesa PiS.

Jarosław Kaczyński przeszedł operację. Wiadomy jest stan zdrowia znanego w całym kraju pacjenta. Zabieg ten był już wiele razy przekładany z powodu natłoku obowiązków prezesa PiS. Ciągle zwlekał, aż w końcu przeszedł operację. 

Decyzja o operacji była bardzo długo odwlekana

- Muszę niestety to przeprowadzić. Później mniej więcej rok przerwy i kolejna operacja, tym razem druga noga, która jest na szczęście w znacznie lepszym stanie. W szpitalu poleżę z 7-10 dni i później czekają mnie dwie kule, co jest dość męczące, już to przechodziłem. Nie da się wtedy normalnie funkcjonować. Ale jak z biegiem czasu zacznę chodzić o jednej kuli, to będzie mi łatwiej się już poruszać – tak wypowiadał się Jarosław Kaczyński we wrześniu. 

Lekarze już od bardzo dawna namawiali Jarosława Kaczyńskiego, aby poddał się operacji. Ostatecznie, grudniowy termin wydawał się najbardziej korzystny, gdyż później zacznie się kampania prezydencka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Prezes najchętniej przełożyłby operację, bo dla niego wybory prezydenckie są najważniejsze. Ale czuje coraz większy ból, więc musi w końcu zadbać o swoje zdrowie – mówi osoba z otoczenia szefa ugrupowania rządzącego w rozmowie z RMF FM.

Jarosław Kaczyński przeszedł operację

W poniedziałek Jarosława Kaczyńskiego został przewieziony partyjną limuzyną do szpitala w podwarszawskim Otwocku. Wybór szpitala nie jest przypadkowy, tam prezes miał swojego zaufanego lekarza. W placówce towarzyszyli mu bliscy współpracownicy, a nawet sam minister zdrowia Łukasz Szumowski. Po zabiegu prezes PiS będzie musiał przejść przez rehabilitację, aby w pełni wrócić do zdrowia.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu
2. Nie żyje uwielbiany ksiądz. Przekazano wiadomości o koszmarnym wypadku w polskiej miejscowości

- Prezes przyjechał do szpitala w Otwocku na konsultacje. Przyjmuje tam jego zaufany lekarz – informuje w rozmowie z "Super Expressem" jeden z polityków. 

"Jest po operacji, wszystko idzie w dobrym kierunku" – poinformowała wicemarszałek Sejmu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ważył 600 kg i był najcięższym człowiekiem na świecie. Wziął się za siebie i schudł o połowę, jego metamorfoza jest powalająca
  2. Fenomenalna dieta 9:1 z każdego łakomczucha zrobi szczupłą petardę. Zasady są bajecznie proste, można je stosować nawet w święta
  3. Przykre doniesienia o Beacie Tyszkiewicz. To nie ta sama osoba, serce pęka z żalu
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Nie ma co liczyć na wyższą emeryturę. Orzeczenie Sądu Najwyższego przynosi złe wieści dla emerytów

źródło: rmf24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News