Zrobili Kaczyńskiemu bardzo wymowną fotografię na cmentarzu. "Cała Polska na jednym zdjęciu"

Zrobili Kaczyńskiemu bardzo wymowną fotografię na cmentarzu. "Cała Polska na jednym zdjęciu" Źródło: .

Jarosław Kaczyński został złapany przez fotografów w trakcie wizyty na cmentarzu. Uchwycono go w wyjątkowo niefortunnym momencie, internauci dopatrzyli się w tym alegorii obecnej sytuacji politycznej Polski.

Jarosław Kaczyński jest nieustannie na oku całego społeczeństwa. Według wielu głosów, prezes PiS, mimo że "na papierze" jest tylko posłem, to pociąga sznurkami w całym państwie. Nie dziwi więc fakt, że nawet na chwilę nie opuszczają go fotoreporterzy. Ostatnie zdjęcie prezesa PiS na cmentarzu jest wyjątkowo wymowne.

Jarosław Kaczyński na niezwykle wymownym zdjęciu

Prezes PiS co jakiś czas odwiedza Powązki. Słynna nekropolia jest miejscem pochówku wielu wybitnych Polaków i bohaterów narodowych, a także matki braci Kaczyńskich. Nawet w tak intymnej sytuacji, jak odwiedziny grobu matki, nie odpuszczono prezesowi PiS.

Jeden z fotoreporterów uchwycił, jak Jarosław Kaczyński płaci księdzu siedzącemu w blaszanej budce, na której zawieszono tablicę z napisem wypominki na zmarłych. Ujęcie było na tyle trafne, że szybko rozprzestrzeniło się po internecie. Internauci widzą w dziele fotograf Anny Grzybkowskiej alegorię współczesnej Polski.

Wiele interpretacji zdjęcia, które okazuje "obecną Polskę na jednym obrazku"

Interpretacje słynnego zdjęcia w internecie wciąż mnożą się na potęgę. Niemal każdy Polak dostrzega w tej fotografii coś zupełnie innego. Ten "obraz" dopuszcza wielu interpretacji. Trzeba oddać fotografce, że to zdjęcie będzie niewątpliwie jedną z jej słynniejszych prac.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Te zdjęcie obrazuje jak będzie wyglądał nasz kraj pod rządami tego gnoma. Odpadajacy tynk z muru, blaszana budka (w ksztalcie wychodka), napis namazany palcem i kościelny (lub ksiądz) łupiacy kase za modlitwę... - interpretował użytkownik Twittera.

Dzisiaj grzeje: 1. Piękna gwiazda PRL pochowana PÓŁ ROKU po śmierci. Miała 61 lat, podzieliła los Ireny Dziedzic
2. Odmówił spotkania z Andrzejem Dudą i jeszcze publicznie go upokorzył. Wizytę w Holandii prezydent zapamięta na długo

- Krzywa budka z blachy z księdzem w środku postawiona na styropianie z finezyjnym napisem marketingowym na ścianie.
Warszawa, Powązki, Święto Zmarłych 2019, środek Europy. Osoba z przodu to przypadkowy przechodzień - komentował inny internauta.

- To alegoria "cyfryzacji" polskiej administracji. A w przychodniach i urzędach kolejki po horyzont - pisał komentujący.

fot. twitter

fot. Twitter/Wojciech Kussowski

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szykują się OGROMNE zmiany w emeryturach. Zobacz co czeka Twoje pieniądze
  2. Spuściła dziecko z oczu dosłownie na sekundę. Prawie doszło do tragedii, przerażające nagranie
  3. Uczestnik MasterChefa zdradza przepis na idealnego kurczaka. Zachwycisz nim nawet swoją babcię
  4. Żona usłyszała nietypową propozycję męża i myślała, że ją testuje. Mówił całkowicie poważnie, chciał zobaczyć wyjątkowo przykre sceny
  5. Ksiądz wszedł między nastolatki i na oczach wszystkich zrobił piorunującą rzecz. Pisków i krzyków nie było końca

Źródło: natemat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News