Kaczyński o "celowej demoralizacji dzieci". O czym on mówi?

Kaczyński o "celowej demoralizacji dzieci". O czym on mówi? Źródło: youtube/Prawo i Sprawiedliwość

Jarosław Kaczyński dał się ponieść w ostatnim wywiadzie. Z tematu dotyczącego edukacji seksualnej, szybko przeszedł na przyszłość "naszej" cywilizacji. Stwierdził, że celowo demoralizuje się dzieci.

Jarosław Kaczyński udzielał wywiadu telewizji Tadeusza Rydzyka, TV Trwam. W trakcie rozmowy przytoczono temat środowisk LGBT i promowania przez nie edukacji seksualnej w szkołach. Taka koncepcja wyraźnie nie podoba się znanemu z konserwatywnych poglądów liderowi partii rządzącej. Dostrzega w nim dużo więcej, niż jedynie edukację młodych z zakresu seksualności człowieka.

Jarosław Kaczyński jest przeciwny edukacji seksualnej w szkołach

- Wczesną seksualizację dzieci trzeba określić jako celową demoralizację i to taką przeprowadzoną "na zimno", po to, żeby dziecko skoncentrować na sprawach, o których nie powinno w tym wieku myśleć - stwierdził Jarosław Kaczyński.

Prezes PiS stanowczo sprzeciwia się wprowadzeniu w szkołach edukacji seksualnej. Uważa ją nie tylko za niepotrzebną, ale wręcz za niebezpieczną, gdyż jego zdaniem odwraca uwagę dzieci od nauki. Stwierdził, że w ten sposób chce się stworzyć człowieka, którego nadrzędną wartością będzie własna cielesność, a reszta zejdzie na dalszy plan.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jarosław Kaczyński widzi w edukacji seksualnej zagrożenie dla cywilizacji

- Walka, żeby powstrzymać tę tendencję jest naprawdę ważna dla naszej przyszłości, ale to jest coś większego - to jest przyszłość naszej cywilizacji - mówił z pełnym przekonaniem lider PiS.

Jak twierdzi Jarosław Kaczyński, społeczeństwo wychowane w sposób, który przesadnie skupi obywateli na seksualności, nie będzie przejmowało się działaniami "oligarchów" i "pseudoelit". Dzięki temu, grupy wymienione przez prezesa PiS, miałyby realizować swoje interesy bez protestu społeczeństwa.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać
2. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje

Nie od dziś wiadomo, że Prawo i Sprawiedliwość zdecydowanie sprzeciwia się edukacji seksualnej. Temat był szeroko dyskutowany jeszcze przed wyborami do europarlamentu, w których Jarosław Kaczyński również nie omieszkał krytykować zwolenników uczenia dzieci o seksualności. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dwa lata okradał szefa. NIE UWIERZYSZ ile wyniósł z pracy
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Nasze babcie miały niesamowite sekretne sposoby na placki ziemniaczane. Zapach i smak aż czuć przez monitor
  4. Rydzyk będzie kształcił pielęgniarki. Zajmą się cielesnością
  5. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler

Źródło: TOK FM

Następny artykuł