Jarosław Kaczyński się wygadał. Prezes PiS chce zmienić konstytucję

Jarosław Kaczyński się wygadał. Prezes PiS chce zmienić konstytucję Źródło: YouTube - Telewizja Republika

Jarosław Kaczyński jako prezes partii rządzącej jest zmuszony do częstych wypowiedzi publicznych. Nawet jemu czasami przytrafiają się jednak trudne do wytłumaczenia słowa. Były premier powiedział o ważnych zmianach.

Jarosław Kaczyński nie pojawia się zbyt często w programach telewizyjnych ani radiowych poświęconych polskiej polityce, jednak mimo wszystko często możemy słuchać jego wypowiedzi na różnych konwencjach Prawa i Sprawiedliwości. Doświadczony polityk jako najważniejsza osoba w partii regularnie informuje nas o tym, co planuje rządzące ugrupowanie w przypadku zwycięstwa w kolejnych wyborach parlamentarnych.

Najnowsze wiadomości dotyczące planów partii Jarosława Kaczyńskiego są bardzo interesujące. Wszystko przez to, że znany polityk najprawdopodobniej nieco pospieszył się ze swoimi słowami na temat tego, co może wydarzyć się w Polsce. Wiele osób nie spodziewało się, że prezes partii rządzącej opowie o tak ważnych zmianach już na początku sierpnia.

Jarosław Kaczyński pospieszył się ze swoją wypowiedzią o zmianach

Jarosław Kaczyński regularnie stara się opowiadać na różnych konferencjach na temat zmian, które planuje jego partia. Do tej pory jednak bardzo starał się, by wszystkie wypowiedzi były przemyślane i za wszelką cenę nie dopuszczał do tego, by jego ugrupowanie spotykało się z jakąkolwiek krytyką po jego słowach. Nie chciał wywołać skandalu za sprawą swojego zbyt odważnego oświadczenia.

Tym razem jednak były premier postawił na odważniejsze słowa, dzięki czemu wiemy już, że Prawo i Sprawiedliwość będzie chciało doprowadzić do zmiany konstytucji. Póki co nie wiadomo, jak szybko uda się tego dokonać.

Jarosław Kaczyński o zmianach w konstytucji

- Pewnie nie tym razem, ale przyjdzie taki dzień, że zmienimy konstytucję na potrzebną. Na taką, która będzie gwarantowała prawdziwą demokrację, prawdziwą praworządność, prawdziwą równość, która jest dzisiaj łamana - stwierdził Jarosław Kaczyński.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie zapowiadam tego w tych wyborach, bo to jeszcze pewnie długa droga, ale przyjdzie czas, że to zrobimy - dodał prezes partii rządzącej. 

Słowa dotyczące istotnych zmian padły podczas pikniku rodzinnego, w którym uczestniczył znany polityk.

  1. Królowa Elżbieta zrobiła coś tak szokującego, że król Arabii Saudyjskiej prawie dostał zawału. Pospadacie z krzeseł, gdy się dowiecie, co zrobiła
  2. Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Jej przyjaciółka po latach zdecydowała się o tym opowiedzieć. Będziecie płakać
  3. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce 
  4. Ratownicy pogotowia stwierdzili zgon jego córeczki. Sam podjął reanimację, nie mogli uwierzyć w to co się stało później
  5. Kasia powiedziała rodzinie, jak będzie wyglądał jej ślub. Ojciec zerwał z nią kontakt, matka ciągle płacze, a babcia modli się o rozum dla narzeczonego
  6. Uczestnik "Milionerów" kpił sobie z Urbańskiego. Chwilę później stał się pośmiewiskiem całej Polski

Źródło: TVN24

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu