Pilne spotkanie w siedzibie PiS. Prezes Kaczyński nagle wezwał całe kierownictwo partii

Pilne spotkanie w siedzibie PiS. Prezes Kaczyński nagle wezwał całe kierownictwo partii Źródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Jarosław Kaczyński zwołał pilne posiedzenie w siedzibie PiS. Prezes nagle wezwał całe kierownictwo partii.

Jarosław Kaczyński, prezes partii PiS, zwołał w trybie natychmiastowym spotkanie całego ugrupowania. Nagle wezwane zostało całe kierownictwo partii. Wśród omawianych tematów znalazła się bieżąca sytuacja w kraju oraz wybory prezydenckie, które mają się odbyć już 10 maja. 

Jarosław Kaczyński zwołał pilne spotkanie całej partii PiS

Wczoraj wieczorem w siedzibie partii PiS przy ulicy Nowogrodzkiej doszło do pilnego spotkania, w którym uczestniczyło całe kierownictwo partii. Zgodnie z wiadomościami, które pojawiły się w mediach, głównym tematem, poruszanym na spotkaniu była sytuacja związana z koronawirusem, ale także wybory prezydenckie, które mają się odbyć 10 maja i stały się ostatnio wyjątkowo gorącym tematem w kraju. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zgodnie z informacjami, które zamieściła Wirtualna Polska, spotkanie miało się rozpocząć około godziny 20 i trwało przez dwie godziny. Wśród obecnych mieli się znaleźć Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki, Mariusz Kamiński oraz Beata Szydło. 

Jarosław Kaczyński podczas pilnej narady rozmawia o nachodzących wyborach 

Jak podaje WP, spotkanie miało dotyczyć w głównej mierze wyborów prezydenckich oraz możliwości wprowadzenia stanu nadzwyczajnego w Polsce. WP podało, że podczas spotkania doszło do ostrej dyskusji, która związana była ze słowami Jarosława Gowina, który chce przełożyć głosowanie nawet na przyszły rok, z czym nie zgadza się partia PiS

Przypomnijmy, że gdyby w Polsce został wprowadzony stan wyjątkowy, dopiero 90 dni po jego zniesieniu można by było przeprowadzić wybory prezydenckie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy obawialiśmy się podobnych informacji. Ministerstwo zdrowia podało do publicznej wiadomości najnowsze dane
2. Pepco wycofuje popularny produkt. Trzeba się go natychmiast pozbyć „Może stwarzać niebezpieczeństwo”

Szef komitetu wykonawczego PiS Krzysztofa Sobolewskiego przekazał, że spotkanie kierownictwa partii odbyło się z zachowaniem zaleceń dotyczących koronawirusa. Zachowana została odległość między uczestnikami. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Główny Inspektorat Sanitarny radzi. Jak bezpiecznie kupować i spożywać pieczywo w czasie epidemii?
  2. Cały świat piłki nożnej płacze po stracie. "Zmarł nasz papież"
  3. Watykański wikariusz zaraził papieża Franciszka? Jest chory, władze Stolicy Apostolskiej pełne obaw
  4. Koniec problemów z zakupami i kolejkami. Biedronka i LIDL wprowadzają nowe zasady
  5. Seniorzy nie dostaną emerytury? Zawieszenie świadczenia na czas epidemii coraz częściej proponowane
  6. Nie mieści się w głowie. Lidl nagle przed świętami po kontrowersyjnej decyzji Biedronki też zmieni godziny otwarcia

źródło: tok fm

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News