Grabowski musiał wiele poświęcić by zagrać Kaczyńskiego. Zdradził zaskakujące kulisy produkcji, nie do pomyślenia

Grabowski musiał wiele poświęcić by zagrać Kaczyńskiego. Zdradził zaskakujące kulisy produkcji, nie do pomyślenia Źródło: facebook.com/patrykvega

Jarosław Kaczyński będzie blady ze wściekłości. Andrzej Grabowski, który wcieli się w rolę prezesa PiS wyznał, jak przebiega proces odtwarzania postaci polityka. To co powiedział odtwórca kultowej roli Ferdka Kiepskiego, odbiera mowę i pokazuje prawdziwe kulisy powstawania "Polityki".

Jarosław Kaczyński będzie wściekły. Prezes Prawa i Sprawiedliwości, który pojawi się w filmie Patryka Vegi, grany jest przez Andrzeja Grabowskiego. Jak wynika z zapowiedzi, ma to być postać do bólu przerysowana i stanowiąca niejako karykaturę polityka, jakiego znamy. Serialowy "Ferdek" wyznał, co musiał robić, aby oddać postać byłego premiera. Zdradził zaskakujące kulisy produkcji, w które ciężko uwierzyć. 

Jarosław Kaczyński będzie grany przez Grabowskiego. Aktor uchyla rąbka tajemnicy

Nie da się ukryć, że film "Polityka" to jeden z najbardziej oczekiwanych przez Polaków obrazów. Produkcja już teraz, przed premierą, cieszy się ogromnym zainteresowaniem z powodu przecieków z planu, które wywołują wielkie emocje. Wiadomo już, że obraz będzie posiadał watek homoseksualnej miłości Bartłomieja Misiewicza i Antoniego Macierewicza i że w rolę Kaczyńskiego wcieli się Andrzej Grabowski. Aktor oddający postać byłego premiera wyznał, że w zdjęciach towarzyszył mu niższy dubler, który oddawał właściwy wzrost prezesa partii rządzącej. Jakby tego było mało, artysta wyznał też sekret zza kulis - potrzebował wkładać sobie do buzi tampony, aby oddać odpowiednią mimikę i styl wypowiedzi prezesa PiS.

 – By uzyskać podobne ułożenie warg, wkładałem do ust tampony dentystyczne – powiedział aktor w rozmowie z Super Expressem.

Taki zabieg z pewnością uderzy w Jarosława Kaczyńskiego i wywoła jego wściekłość. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kaczyński nie jest fanem Vegi

O tym, jaki wydźwięk może mieć film Patryka Vegi, wie każdy z obozu Prawa i Sprawiedliwości. Sam prezes Kaczyński, który do tej pory przyjmował z pokorą swoje parodie, zdaje sobie sprawę, że film może wywołać narodową dyskusję. Przez to zdecydował się  przemówić jakiś czas temu do swoich wyborców w Spale, mówiąc, że obraz jest jawnym atakiem na niego, polityków i całą partię rządzącą.

- Mamy do czynienia z coraz jawniejszymi, coraz wyraźniej pokazywanymi – pewnie państwo słyszeli o zapowiedziach filmu Vegi – hejtem, przygotowaniem do takiego wielkiego hejtu, ataku na zasadzie: nie liczą się żadne fakty, a w każdym razie fakty są wykorzystywane w sposób instrumentalny do uogólnień, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością – stwierdził Jarosław Kaczyński na konwencji partii w Spale

ZOBACZ TAKŻE:

  1. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  2. Żony Braci Golec to prawdziwe góralskie piękności. Nie uwierzycie, jak wyglądają ukochane słynnych braci
  3. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  4. Zbije Was z nóg, gdy poznacie prawdę o córce Korwin-Mikkego. To powala bardziej niż 44 lata młodsza żona polityka
  5. Przez 4 lata myślał, że wychowuje swoje dziecko. Wiemy, co dzieje się teraz z pierwszym mężem Marty Kaczyńskiej
  6. Nikt tego nie wiedział. Przyjaciółka Kotulanki ujawniła jej dramatyczne ostatnie chwile

Źródło: Na Temat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News