Jarosław Jakimowicz grozi Sławomirowi Matczakowi? Zaskakująca wiadomość

Jarosław Jakimowicz grozi Sławomirowi Matczakowi? Zaskakująca wiadomość

Czy Jarosław Jakimowicz grozi Sławomirowi Matczakowi? W sieci pojawiła się zaskakująca wiadomość. Wynika z niej, że obecny dziennikarz Telewizji Polskiej śle pogróżki w stronę byłego pracownika państwowej telewizji. Jaki finał będzie miała sprawa? W sieci rozgorzała dyskusja na ten temat.

Jarosław Jakimowicz to zwycięzca reality-show Big Brother VIP, aktor znany z serialu "Złotopolscy" wygrał 5 edycję tego show w 2008 roku. Od tego czasu jego kariera nabrała tempa, wraz z Jolą Rutowicz byli prowadzącymi "J&J - czyli Jola i Jarek". Jako aktor występował w wielu filmach, teledyskach oraz serialach. Jego najnowszą dużą rolą była postać menadżera Zenka Martyniuka w filmie "Zenek". Od 2019 roku jest prowadzącym "Pytanie na śniadanie ekstra", porannego programu w telewizyjnej dwójce.

Sławomir Matczak to były dziennikarz TVP. Do 2015 roku pracował jako dziennikarz programu informacyjnego "Panorama" Był także redaktorem ekonomicznym dla TVP Info i TVP3. Publicysta jest wykładowcą w licznych państwowych, jak i prywatnych uczelniach wyższych. Odpowiada za prowadzenie zajęć na kierunkach dziennikarskich i medialnych. 

Jakimowicz grozi Matczakowi?

Sławomir Matczak opublikował na swoim profilu wpis, z którego wynika, że otrzymywał pogróżki od Jarosława Jakimowicza. Matczak na swoim Facebooku napisał: "„Dziś mówiłem o hejcie,a po komentarzu na FB dotyczącym planowanej rozmowy w TVP byłego antyterrorysty z tym „aktorem” na temat łapania bandytów - dostałem takie zaproszenie od tego artysty-purysty. Waham się" oraz opublikował zdjęcie wiadomości, którą miał otrzymać od Jakimowicza.

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Kwestia upubliczniania wiadomości, czy SMSów stała się ostatnio uciążliwą kwestią dla publicznych mediów w Polsce. Przypomnijmy, że kilka dni temu do sieci wyciekły SMSy od byłego już dyrektora Polskiego Radia do swoich podwładnych, w którym instruował co zrobić z niewygodną piosenką. Sprawa wycieku wiadomości odbiła się również na wyprodukowanym przez TVP filmie o zjawisku pedofilii. Borys Szyc opublikował korespondencję z reżyserem tego filmu.

Dzisiaj grzeje:
1. Morawiecki powiedział o ostatecznej decyzji ws. szkół. Poznaliśmy datę
2. Wielki sekret Jolanty Kwaśniewskiej wyszedł na jaw. „Zawsze byłam nieszczęśliwa”

Jarosław Jakimowicz nie odniósł się do sprawy. Obecny dziennikarz Telewizji Publicznej nie komentuje doniesień o pogróżkach. Na jego oficjalnym profilu na Facebooku nie udało się znaleźć żadnego wpisu, który dementowałby lub jakkolwiek inaczej odnosił się do postu Matczaka. Jaki finał będzie miała cała sprawa? Z niecierpliwością będziemy śledzić dalsze losy tej historii. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drżenie rąk może być objawem wielu chorób. Niektóre z nich są naprawdę niebezpieczne
  2. Zmiana decyzji ws. wznowienia sezonu w Polsce. Nagłego zwrotu nie spodziewał się nikt
  3. Tuż po porodzie mąż dowiedział się, że bliźnięta mają 2 różnych ojców. Powód powala
  4. Mężczyzna odpadł z "Milionerów" przy pytaniu o tradycyjną banię z Suwalszczyzny. Każda pani domu zna odpowiedź
  5. W Dzień Matki Oliwia Bieniuk napisała list do swojej nieżyjącej mamy. Anna Przybylska zalałaby się łzami czytając jej słowa
  6. Po ile u was kosztują truskawki? Ceny szybko się zmieniają, mamy dobre wieści

Źródło: Wprost/ Facebook.com/slawek.matczak

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News