Pajęcznem w województwie łódzkim wstrząsnął wypadek, który spowodował burmistrz miasta, Dariusz Tokarski. Samorządowiec wjechał samochodem w młodego mężczyznę przemieszczającego się na motorowerze, doprowadzając do jego śmierci. Polityk należący do Porozumienia, które utworzył Jarosław Gowin, a które wchodzi w skład koalicji rządzącej Prawa i Sprawiedliwości, otwarcie przyznaje, że chce się poddać sprawiedliwej karze.

Późnym wieczorem we wtorek w Pajęcznie doszło do szokującego wypadku. Miejscowy burmistrz śmiertelnie potrącił 17-latka, o czym opinię publiczną bardzo szybko poinformowali przedstawiciele lokalnych mediów.

– Potwierdzam, że udział w wypadku brał burmistrz Pajęczna. (…) Dokładne przyczyny wypadku bada policja oraz prokuratura. (…) Doszło do niego w momencie, gdy kierowane przez 45-latka mitshubishi skręcało w lewo i nie ustąpiło pierwszeństwa jadącemu prawidłowo motorowerzyście. 17-latek zginął na miejscu – powiedział w rozmowie z mediami Marcin Pawełoszek, który pełni funkcję rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie.

Oficjalna reakcja skruszonego samorządowca

Burmistrz bardzo szybko wystąpił o ujawnienie własnych danych do wiadomości obywateli. Chce bowiem ponieść zasłużoną karę po sprawiedliwym procesie.

– Nie ma sensu chować głowy w piasek. (…) Poniosę wszystkie konsekwencje związane z wydarzeniem – stwierdził w stanowczy sposób Tokarski.

– Rodzinie Kuby szczerze współczuję i przepraszam ich z całego serca – dodał także skruszony burmistrz w rozmowie z „Faktem”.

Co na to Jarosław Gowin i obóz PiS?

Obywatele wciąż czekają na reakcję polityków, z których ugrupowaniem jest lub był związany burmistrz Pajęczna. Władze centralne oraz najwyżej postawieni działacze wciąż jednak konsekwentnie milczą. Czas pokaże, kiedy ostatecznie zajmą swoje stanowisko i odniosą się do czynu, którego dopuścił się Tokarski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie zobaczymy już Wałęsy. Były prezydent odchodzi, to już koniec
  2. Rodowicz dopiero dziś się do tego przyznała. Przerażający, rodzinny koszmar
  3. Widzowie TVP przerażeni wyglądem Kaczyńskiego. Dowodzi, że jest z nim bardzo źle
  4. Nie wiedzieli czy zwierzaki zaakceptują dziecko. To co zrobiły, ZASKAKUJE

Czy uważasz, że burmistrz powinien zostać surowo ukarany?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]


Oto 30 najbardziej niebezpiecznych miast w Polsce! [ZDJĘCIA]

Zobacz również